Sárospatak
(16-05-2018, 22:32)ember napisał(a):
(11-05-2018, 9:08)Tomeq napisał(a):
(10-05-2018, 21:08)eplus napisał(a): Około 13:30. Smutek

Byłem w tym miejscu na wprost brodzika dla dzieci. Ciężko mi się odnaleźć na tej fotce ale o 13:30 na pewno byłem ale może nie na miejscu.

Trzeba sobie taka chorągiewkę zrobić z logo forum i z nią do basenu wchodzić Szeroki uśmiech
A poważniej to ja sobie w tym roku na samochód naklejkę zrobię, tak w razie czego Oczko
pzdr.
Był kilka lat temu podejmowany ten temat jednak niestety... upadł.
https://forum.wegierskie.com/Identyfikac...t=naklejki
Odpowiedz
Panie i panowie wg mnie pomysł jest genialny. Wg mnie jednym z rozwiązań byłaby naklejka z logo forum. Można by ją naklejać na torby , reklamówki z biedronki, klapki ,  szyby w autach a nawet można wydrukować na koszulkach. W tedy jest szansa że się spotkamy na żywo. Fajnie by było spotkać was gdzieś w knajpce przy filiżance węgierskiego wina.

Na pewno mamy tu zdolnych ludzi, którzy by namalowali być coś fajnego i niepowtarzalnego jak to forum..

Każdy z użytkowników forum mógłby sobie to wydrukować i przykleić w widocznym miejscu..
Odpowiedz
A ja proponuje spotkania w sobotę i niedzielę o godz. 12:00 pod drewnianym mostkiem na gorącej wodzie Uśmiech
Odpowiedz
Balon już zdjęty, ale wody brak. Zdemontowane są też poręcze i prysznice. Obok stoi sterta żwiru i betoniarka - będą jakieś roboty. Basen pływacki na dole, przy zjeżdżalniach, już działa, Acapulco też,część dziecięca oczywiście nie, ale nikomu to nie przeszkadza, jest kilka płycizn w kwadracie termalnym, razem moczą się rodzice i dzieci. Ludzi było w ostatni weekend bardzo mało w porównaniu z majówką, bełkotki dostępne bez kolejki. Słońce, spokój, troszkę chłodno i wietrznie.

[Obrazek: 9f4e1012056cc8cf.jpg]
Odpowiedz
eplus już 2 raz w tym roku Uśmiech
Odpowiedz
Czwarty. Dwa razy byłem w Var Vendeglo, raz w drewniaku na kempingu i teraz w mobilhomie.
Odpowiedz
(23-05-2018, 13:34)eplus napisał(a): Czwarty. Dwa razy byłem w Var Vendeglo, raz w drewniaku na kempingu i teraz w mobilhomie.

Taki to pożyje Oczko .......
Odpowiedz
Przepraszam, teraz już będę liczył uważnie Uśmiech
Odpowiedz
No i jestem od rana, do niedzieli, tym razem mam czapkę STIHL czarną z pomarańczowym nadrukiem. Internet słaby jak zawsze. Pogoda super, ludzi dużo, woda w Acapulco fajna, bo 2 tyg. temu była zimna.
Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że mam "dwójkę" w mobilhazie. Jak ktoś ma ochotę na grzane wino albo 1 piwo, to zapraszam po zachodzie słońca. Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,369 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,284 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,852 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,407 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości