Sárospatak
Coś strasznie cicho na forum ....
Odpowiedz
Na kempingu także. Zdjęcie sprzed tygodnia:

[Obrazek: 4f97bbfe8da4648e.jpg]
Odpowiedz
Byłeś czy tylko przejerzdzałeś ?
Odpowiedz
Byłem na kąpielisku, wątek chyba "Sarospatak po sezonie", dział wspomnienia i relacje. : )
Odpowiedz
Sznycel cielęcy z sałatą Dijon, frytki są pod sznyclem - Var Vendeglo. Aktualnie mają tam listopadowe menu z gęsiny - cała strona różnych przysmaków.

[Obrazek: d6bbc4b4e9b48ad0.jpg]
Odpowiedz
A w bąbelkach byłeś ?
Odpowiedz
(13-11-2018, 19:40)eplus napisał(a): ... Vár Vendéglő. Aktualnie mają tam listopadowe menu z gęsiny - cała strona różnych przysmaków.

"listopadowe menu z gęsiny"  powiazane jest z tradycją i zwyczajami ludowymi, które na Wegrzech łaczy się z Dniem Świętego Marcina, patrona dzieci, młodzieży, podróżników, winiarzy, kawalerii, żołnierzy, żebraków...  przypada na 11 listopada.
Odpowiedz
(13-11-2018, 20:08)Tomeq napisał(a): A w bąbelkach byłeś ?

Nie wstępowałem, wracałem z Nyirbator.
Odpowiedz
Kilka razy z rodziną i znajomymi byłem w Bogacs z racji fajnego klimatu, spokoju i winnic wieczorami wraz z muzyką.
Fajne miejsce wypadowe do Eger, Mezokoveds itd
Czy w tym roku warto zmienić miejscowość na Sarospatak ? Jak wygląda tam teraz sytuacja na basenach dla małych dzieci i życie nocne ? Coś się poprawiło ?
Odpowiedz
(02-01-2019, 19:11)rustin napisał(a): Kilka razy z rodziną i znajomymi byłem w Bogacs z racji fajnego klimatu, spokoju i winnic wieczorami wraz z muzyką.
Fajne miejsce wypadowe do Eger, Mezokoveds itd
Czy w tym roku warto zmienić miejscowość na Sarospatak ? Jak wygląda tam teraz sytuacja na basenach dla małych dzieci i życie nocne ? Coś się poprawiło ?

Jak to zmienić?? Za głoszenie takich herezji administrator powinien usunać ten post jako łamiący regulamin!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,370 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,284 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,852 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,407 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości