Sárospatak
Hej. Jest ktoś na kempingu? I jaka ta pogoda?
Odpowiedz
Nikt nie był w majowy weekend? Czy był, ale nie chce się pochwalić? Oczko
Odpowiedz
Ja "był", ale chwalić się ni ma czym nawet na basen nie zajrzałemSmutek
Odpowiedz
Ja nie jechałem, bo mam taką robotę przydomową, do tego były urodziny kolejne po tamtych:

[Obrazek: e3d053009e8d8277.jpg]

ale na miejscu - i wypadało być, no i ta pogoda... W parę osób upchałby się pod daszkiem, ale przy potencjalnie grożącym tłumie niezadowolonych rodaków byłby horrorek.

A konkretnie co się stało? Wybrałeś piwniczki? Gdzie mieszkałeś?
Odpowiedz
Wybrałem to co Ty, roboty przydomowe, koszenie trawy, sadzenie drzewek i wybudowałem sobie kompostownik;-).
Odpowiedz
(11-05-2019, 20:30)eplus napisał(a): ..... Aż żal, że tak pusto, a w wakacje nie będzie gdzie szpilki wcisnąć.....

Pewnie eplusa to zmartwi   Oczko  , ale w tym roku dojdą nowi...
Co prawda w lipcu jedziemy tradycyjnie do Bogacs na tydzień i potem na kilka dni do Egeru, ale jeśli nie zajdą nieprzewidziane okoliczności to ostatni tydzień sierpnia po raz pierwszy chcemy wyskoczyć do Sarospatak.. Już bez dzieci.
Niestety - nie każdy ma blisko, bo gdybym zamieszkiwał trochę bliżej to .... Jak zawsze powtarzam - jak ja wam zazdroszczę...
Język
Odpowiedz
No to zapraszamy! Końcówka wakacji powinna być znośna. W tej chwili prócz nas nikogo nie ma, kamper się wyniósł. My też jesteśmy na przedłużonym parkowaniu, bilety na dziś kupiłem w kasie, recepcjonistka nieraz się uśmiechała, że nie trzeba, ale dziś przytaknęła, gdy pytałem. Chyba traktują coraz poważniej ten wymóg płacenia w dniu wyjazdu.
Odpowiedz
Liczę na to, że jeśli zajdzie potrzeba to będziesz służył poradą.. Na razie nic nie rezerwuję, ponieważ nie wiem czy będę tylko z żoną czy może jeszcze dojdą 2 osoby. Mam nadzieję, że coś znajdę - być może nawet w ostatniej chwili. Co do innych atrakcji nie związanych z "termalnym szaleństwem" to myślę, że jestem zorientowany (my lubimy zwiedzić to i owo w okolicy...).
Być może jest coś o czym nie słyszałem i nie czytałem, ale w kilka dni i tak wszystkiego nie da się ogarnąć. A jak czegoś nie zdążymy zobaczyć, lun nie nasycimy się wystarczająco - jest powód by powrócić..
Odpowiedz
Witam Wszystkich serdecznie Uśmiech .
Proszę o podpowiedź - jakie kąpielisko polecacie podobne do tego w Sarospatak? Koniecznie z kempingiem na terenie lub blisko basenów. W Sarospatak byłem kilka razy. Może czas na coś innego dla odmiany... Cztery osoby (2+ 2-je dzieci, 14 i 6 lat).
Jadę przez Barwinek.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bogács, ale ja jestem mało wiarygodny;-)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,370 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,284 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,852 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,407 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości