Sárospatak
vegardofurdo.hu
http://vegardofurdo.hu/kemping/
Odpowiedz
wojti76 - dobrze piszesz, masz rację... na tym "drugim kempingu" >>>  http://vegardofurdo.hu/kemping/
- 1900 Ft/noc/namiot 2-3 osobowy 
- 3000 Ft/noc/namiot +3 osobowy  
Na obu kempingach pobierana jest taksa klimatyczna (idegenforgalmi adó) 250 Ft/dzień/osoba
Odpowiedz
w poniedziałek mam zamiar jechać do Tiszaujvaros ale dzisiaj przeglądam paszporty i zobaczyłem że paszport syna ( lat 12 ) utracił ważność w kwietniu 2019 roku . Czy na cempingu nie będzie problemów z meldunkiem nasze paszporty są ważne . Co sądzicie czy jechać , czy ktoś miał taką sytuację . Myślę że w recepcji chyba nie są tacy skrupulatni jak na lotnisku czy na granicy . Proszę o pomoc .
Odpowiedz
Co paszporty? Jedź śmiało nikt o żadne paszporty nie pyta. Wystarczy dowód albo legitymacja szkolna.
Odpowiedz
Beż ważnego dokumentu (paszport, dowód osobisty) nie wybieraj się za granicę
Odpowiedz
(21-06-2019, 10:35)wojti76 napisał(a): Beż ważnego dokumentu (paszport, dowód osobisty) nie wybieraj się za granicę

O ... Europejskiej Kartcie Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) ... już nie wspomnę  !
Odpowiedz
Pożycz dowód osobisty od bratanka, nazwisko lepiej niech się zgadza, a wygląd po 5 latach może się zmienić. Oczko Oczko
Odpowiedz
na młodego mam legitymacje szkolną aktualny wpis więc chyba nie będzie problemu z meldunkiem , przecież jest to jakiś dowód tożsamości ponieważ zawiera zdjęcie opieczętowane . W recepcji zostawia się jeden dowód tożsamości więc chyba nie będzie jakiś problemów , paszport który stracił ważność rzeczywiście nie jest dowodem tożsamości ale legitymacja szkolna chyba tak
Odpowiedz
Na campingu nie będzie problemu, problem będzie jak zatrzyma was straż graniczna a syn będzie bez paszportu i bez dowodu osobistego wtedy będzie dopiero problem
Odpowiedz
jakie mogą być konsekwencje
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,466 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,369 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 21,014 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,462 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości