Sárospatak
Jedną chatkę już mam i nie mam kiedy trawy wokół skosić. Oczko
Odpowiedz
(11-07-2019, 11:28)eplus napisał(a): Jedną chatkę już mam i nie mam kiedy trawy wokół skosić. Oczko

Tak jest, żeby się mleka napić nie trzeba odrazu krowy kupować Oczko
Odpowiedz
Objechałem Węgry bez ważnego paszportu syna , trochę miałem pietra bo po drodze było trzy kontrole , ale ja grzecznie jechałem więc dojechałem, na kempingu nie było żadnych problemów, znają nas ja swoich . Odpoczynek wspaniały , na polu było z trzy ekipy a na basenach też nie dużo. Pozdrawiam
Odpowiedz
Gdzie to te kontrole były, bo ja prawie zapomniałem, jak słowacki policjant wygląda, czasem w oznakowanym aucie ich mijam, tak raz na 8 wyjazdów. I bardzo dobrze, że byłeś na tygodniu, bo w weekend to z 80 załóg na kempingu byś zastał jak nic i w każdym małym basenie 100 luda, a w Acapulco i tym ze zjeżdżalniami po 400. 
Uśmiech 
To jest sobotni poranek, dopiero się zjeżdżają:

[Obrazek: 89e828ce8142338b.jpg]
Odpowiedz
Ja też w tamtą sobotę przejechałem przez Słowację ani jednego patrolu nie widziałem  Oczko
Odpowiedz
Dwie na Słowacji jedna na Węgrzech. To prawda że na Słowacji siedzą w busach i namierzają , ja liczę to jako kontrola. Można źle zamieścił mój post bo jechałam do Tiszaujvaros , z góry przepraszam.
Odpowiedz
Te busy to często tylko kontrola winiet, osobówek dotyczą tylko tam, gdzie są opłaty.
Odpowiedz
eplus zapomniał jak wygląda słowacki policjant bo na "naszej" trasie (Barwinek, Domasza, Sato...) można jedynie spotkać przejeżdżający radiowóz - i to rzadko.
Ale jak raz byłem na "gościnnych występach" w drodze z Rożniawy do Koszyc, to od razu mnie namierzyli, dogonili i nałożyli pokutę. Nieśmiało tłumaczyłem się, że jechałem równo z pozostałymi samochodami ( 90 na 70). Policjant nie miał już mniejszego bloczka niż 10 euro i poza tym nie czepiał się więcej. Nie czuję urazu.
Odpowiedz
Witam wszystkich,
Czy wie ktoś w jakie dni jest czynny rynek- zieleniak przy Madach ut?
Odpowiedz
Witam. Bardzo Was proszę o przykładowe ceny jedzenia w restauracji w SP oraz na basenach ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,398 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,325 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,911 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,427 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości