Sárospatak
@jolciaa171: Jak dziecko naprawdę lubi baseny, to po 10 godzinach kąpieli zasypia Ci w szatni w trakcie przebierania. Uśmiech
Odpowiedz
(17-08-2020, 8:30)eplus napisał(a): @jolciaa171: Jak dziecko naprawdę lubi baseny, to po 10 godzinach kąpieli zasypia Ci w szatni w trakcie przebierania. Uśmiech
Młody usnął w wodzie (w jaskiniach) w Miskolc Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Roczniak to jest usprawiedliwiony. U starszego znaczyłoby, że źle się bawi. Uśmiech Pięciolatka jeszcze się wyrywa i nie chce wychodzić, a potem zasypia w oczach.
Odpowiedz
(17-08-2020, 8:20)tkoko napisał(a):
(16-08-2020, 21:28)TomekM napisał(a): To już lepiej na Słowację, niż do tego podhalańskiego ciasnego młynu, drożyzny (nieuzasadnionej) i dzikich tłumiszczy Oczko

Szczególnie na Tatralandię i Besenową, pełny luz cisza spokój, kilku polaków   Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech


W samej tatralandii jest więcej miejsca i atrakcji niż we wszystkich podhalańskich moczydłach, gdzie także jest wyjątkowy luz, cisza i kilku polaków Szeroki uśmiech
Odpowiedz
(17-08-2020, 18:05)TomekM napisał(a): W samej tatralandii jest więcej miejsca i atrakcji niż we wszystkich podhalańskich moczydłach, gdzie także jest wyjątkowy luz, cisza i kilku polaków Szeroki uśmiech

Jeżeli chodzi o Tatralandię, to dla dzieci i młodzieży bez wątpienia super Uśmiech , co do seniorów, to tutaj został tak naprawdę tylko jeden basen (sprzed 2005 r) z "klasyczną" wodą termalną. Reszta basenów jest co najwyżej podgrzewana i wzbogacana solami a'la Adriatyk czy Karaiby Uśmiech
W Besenowej jest nieco lepiej dla seniorów, bo zostało kilka najstarszych zewnętrznych basenów termalnych sprzed 2005 r, ale ponieważ oba baseny mają tego samego właściciela, zmierza to powoli w tym samym kierunku co Tatralandia.
Kończę bo wątek dotyczy Sarospatak, a nie polskich czy słowackich term. Uśmiech
Odpowiedz
Chciałem dziś zajechać na chwilę żeby zobaczyć jak tu jest bo jeszcze nigdy nie byłem w Sarospatak,ale setki samochodów przed obiektem skutecznie mnie zniechęciły Oczko Może następnym razem.
Odpowiedz
Ja się wybieram za tydzień, to znaczy chyba raczej "wybierałem się".
Odpowiedz
Coś niedobrego się święci :-( sporo Węgrów powtarza info o zamknięciu granic od września :-( My też chcemy powtórzyć wyjazd sierpniowy, bo to nie był nasz klimat, ten był zbyt wakacyjny :-)
Odpowiedz
Wybiera się ktoś w weekedn do Sarospatak ?Uśmiech
Odpowiedz
pomożecie z noclegiem z soboty na niedziele? 2 osoby dorosłe i dziecko 1 rok? Na bukinie nic nie ma, moze macie jakaś strone z noclegami?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,281 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,850 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,406 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości