Sarvar i balaton
#1
Własnie wróciłem z Sarvar. Upały były około 34 -39*C. W między czasie zrobiliśmy kilka wypraw nad Balaton. Na razie tylko północny brzeg ale w przyszłym pobuszujemy na południowym. Tihany trochę przereklamowana. tzn widoki wspaniałe ale jak zobaczyłem te rzędy straganów to mi się przypomniały Krupówki.
Odpowiedz
#2
Wstaw jakieś zdjęcia jeśli masz Uśmiech W następne wakacje jadę na wakacje do Sarvaru.
Odpowiedz
#3
Jagoda polecam Uśmiech Uda Ci się na pewno wyjazd. Przygotuj się na mnóstwo wrażeń.
Odpowiedz
#4
Mam nadzieje , że za jakiś czas uda mi się pojechać Szeroki uśmiech bedę czekać na takie wysokie temperatury hihih
Odpowiedz
#5
Ja byłem w Sarvar pod koniec stycznia 3 lata temu. W okresie zimowym jest mniej turystów lokalnych. O dziwo Węgrzy preferują cieplejsze miesiące na odwiedziny takich miejsc ja natomiast wolę zimą wygrzewać się w ciepłej wodzie.
Ponadto zimą można załapać się na promocje cenowe jeśli nie jest to okres przed świętami i Sylwester. My mieszkaliśmy w centrum w pensjonacie, który był cały pusty tylko my tam mieszkaliśmy. W cenie pobytu był darmowy wstęp do aquaparku, gdzie dzienny bilet z tego co pamiętam kosztował ok. 40 zł./osobę.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasza relacja z podróży przez Węgry - Balaton, Budapeszt, Tokaj OneDayStop 3 7,560 25-05-2016, 15:54
Ostatni post: Pudelek
  Cel Balaton, meta Hajduszoboszlo Myszoo 14 18,701 18-07-2014, 22:30
Ostatni post: Myszoo
  2 w jednym - Balaton i Chorwacja! NadiaP1 6 8,485 11-07-2014, 8:53
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości