Sylwester - sprawdzone noclegi
#1
Witam! Planuje, że znajomymi(6-8os.) sylwestra w Budapeszcie, jesteście w stanie polecić sprawdzone noclegi, hotele w dobrej lokalizacji? myślałem też o wynajęciu całego domku/apartamentu? Zależy mi na w miarę dobrych warunkachUśmiech

Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam!

p.s nie jestem pewny czy umieściłem wątek w odpowiednim miejscu, jak nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.
Odpowiedz
#2
Hoteli w Budapeszcie jest cała masa. Wszystko zależy od zasobów finansowych. Dlatego nie podejmuję się rekomendacji czegokolwiek. Za to, jeżeli będziesz zainteresowany, mogę podpowiedzieć miejsce, gdzie warto znaleźć się w momencie odliczania ostatnich sekund do Nowego Roku. Otóż świetna atmosfera musi panować wówczas na Wzgórzu Gellérta. Widok na co dzień zapiera dech w piersiach. A jeżeli dołożymy do tego możliwość oglądania fajerwerków nad całym miastem - musi robić to piorunujące wrażenie. Choć zastanawiam się, ile osób wpadnie na taki pomysł. Miejsce może okazać się trochę tłoczno Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Może Marton Andrassy ma jeszcze coś wolnego. Zdaje się uwielbiambudapeszt kropka coś. Warto spróbować, ma apartamenty w centrum.
Odpowiedz
#4
To będzie to: http://uwielbiambudapeszt.com/

Pozdrawiam! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Właśnie! Z klawiatury mi to zdjąłeś. Okazuje się, że byłem blisko.
Odpowiedz
#6
(04-12-2012, 17:28)evos napisał(a): Witam! Planuje, że znajomymi(6-8os.) sylwestra w Budapeszcie, jesteście w stanie polecić sprawdzone noclegi, hotele w dobrej lokalizacji? myślałem też o wynajęciu całego domku/apartamentu? Zależy mi na w miarę dobrych warunkachUśmiech

Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam!

p.s nie jestem pewny czy umieściłem wątek w odpowiednim miejscu, jak nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.

polecam http://www.budapesting.com/ - od lat korzystam i uważam, że warto Uśmiech, ale trzeba wcześniej zaklepać, bo chętnych wielu,m chyba z powodu i cen, i lokalizacji. Mieszkania w Peszcie blisko metra i tramwajów Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sylwester Rosuene 13 7,710 31-12-2017, 10:00
Ostatni post: eplus
  Sylwester w Budapeszcie vekh 11 10,061 24-12-2014, 18:13
Ostatni post: LK1
  Sylwester 2013 w Budapeszcie Tom_myPL 20 14,568 29-12-2013, 14:47
Ostatni post: nikaaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości