Węgry - biura podróży [OPINIE]
#1
Ostatnio branża turystyczna zmaga się ze ogromnym kryzysem. Co kilka dni słyszymy o kolejnych upadłościach touroperatorów. Proponuję przedstawiać tutaj Wasze opinie na temat biur podróży.

Z jakimi biurami jeździcie na Węgry? Jakie są Wasze opinie - które możecie polecić, a których należy się wystrzegać?

Zapraszam do dyskusji! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Witam
Jeżdżę tylko prywatnie - najbezpieczniej i w miarę tanio.
Odpowiedz
#3
Tak to jest racja. Ja miałam szczęście jechać z zaprzyjaźnionym niewielkim biurem podróży wiec wiadomo że wszystko musiało być ok, a skoro do Węgier nie jest bardzo daleko to też uważam, że samochód to najlepsza opcja.
Odpowiedz
#4
Byłem raz na objazdówce z:
http://www.kris-tour.eu/. Profesjonalnie przygotowana wycieczka. W tym roku wykupiłem też w tym biurze wczasy z dojazdem własnym (potrzebna mi była polska faktura). Moje doświadczenia z tym biurem są bardzo dobre. Specjalizuje się w Węgrzech.
Odpowiedz
#5
Euro Pol Tour z Katowic ma w miarę tanie pobyty nad Balatonem. Biuro polecone przez moja koleżankę, dobre. Wyjazd samodzielny nad Balaton wychodzi znacznie drożej niż 1050 (tyle za tydzień, z 2 posiłkami i transportem chce biuro).
Odpowiedz
#6
Z usług biura Herkules Express ze Słupska nie korzystałem, ale oferta wygląda ciekawie.
http://www.herkulesexpress.pl
Może ktoś kupił u nich wczasy?
Odpowiedz
#7
Uśmiech indywidualny wyjazd = najlepsza opcja na Flaga węgierska Uśmiech
Odpowiedz
#8
Zgadzam się w 100% z Simonem jeżdze juz tak 17 lat na Węgry
Odpowiedz
#9
Na Węgry z biurem podróży... nigdy
Mój pierwszy raz był indywidualnie i tak trwa to do dziś... Uśmiech
Odpowiedz
#10
(22-10-2014, 19:24)Sztasek napisał(a): Na Węgry z biurem podróży... nigdy
Mój pierwszy raz był indywidualnie i tak trwa to do dziś... Uśmiech

No i b. dobrze - Flaga węgierska są 300 km od PL, a z biurem niewiele się zobaczy - wyjazd z Rainbow Tours pod hasłem "Budapeszt i Tokaj - w krainie czardasza i gorących źródeł" na chwilę obecną to 620 zł (4,5 dnia, na przejazd 2 - de facto 2,5 - 5. dzień to przyjazd o 2 w nocy).
Program:
Visegrad
Szentendre
Budapeszt
Godolo

Trochę mało - indywidualnie jest najlepiej i najciekawiej (z biurem nie prześpisz się wśród tokajskich winnic, czy na polu kukurydzy) Uśmiech
Więc 100% się zgodzę Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strefa czasowa - Węgry eplus 2 1,129 22-06-2021, 22:15
Ostatni post: Sztasek
  Transport na Węgry - znalezione na fejsie eplus 0 1,114 23-05-2021, 17:20
Ostatni post: eplus
  Przeprowadzka na Węgry - niezbędne dokumenty i inne Lalusza 38 29,134 05-11-2020, 8:33
Ostatni post: Sztasek
  Jak adresować korespondencję na Węgry? Węgierskie adresy rozszyfrowane! Arw 15 29,078 22-04-2020, 9:31
Ostatni post: Kalina123
  Mandat i odwołanie się - Węgry lemON00 19 18,162 28-05-2019, 13:45
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości