Wymiana waluty [złotówka, forint, euro, itd.]
(30-06-2015, 9:59)Maziajka napisał(a): - czy nie bedzie na pewno problemu z wymiana zl na forinty w kantorze w balatonfured chodzi mi o ok 2000zl od razu ...

Nie, nie będzie Uśmiech
Odpowiedz
Na przejściu w Satoraljaujhely kiedyś wymieniałem wprawdzie tylko 50zł, ale na kurs nie narzekałem. Więc może po drodze? A 2000 od razu? Sądzisz, że w kantorze braknie forintów? Oczko
Odpowiedz
(30-06-2015, 9:59)Maziajka napisał(a): eplus takich klientow lubieJęzyk -powiedziala zawodowa kelnerkaJęzyk ja tez zawsze jak jest za co daje napiwek bo sama wiem jak milo jest cos dostac od klientaUśmiech)))

Powiedzcie mi koledzy czy nie bedzie na pewno problemu z wymiana zl na forinty w kantorze w balatonfured chodzi mi o ok 2000zl od razu.

Sorki, ze tak mecze dupke;P ale jade pierwszy raz i nie chce wymieniac w PL a mąż mi gitare truje , ze pewnie tam nie wymienimy i ze jak cos to bedzie problem i wszystko bedzie moja winą jak nie wymienimyJęzykZmieszanyZmieszany:DodgyZdziwionyZdziwiony

W turystycznych miejscowościach (i tam, gdzie dużo Polaków) można wymienić PLN -> HUF bezpośrednio Uśmiech
Odpowiedz
Czy ktoś z Was wie, czy można z bankomatów wybierać Euro?
Odpowiedz
(05-07-2015, 18:06)kris74 napisał(a): Czy ktoś z Was wie, czy można z bankomatów wybierać Euro?

na Węgrzech NIE
Odpowiedz
(05-07-2015, 19:07)Sztasek napisał(a):
(05-07-2015, 18:06)kris74 napisał(a): Czy ktoś z Was wie, czy można z bankomatów wybierać Euro?

na Węgrzech NIE

Heh no właśnie obleciałem wszystkie 3 bankomaty w Heviz, ale mimo niedzieli był otwarty kantor Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Info z poniedziałku
Budapeszt - kantor 24h na Blaha Lujza Ter - 75,5
Kantory przy Vaci - 72.5 choć widziałem jeden gdzie było 59 Oczko
Odpowiedz
Jako że edytować nie mogę, jeszcze jedna kwestia.Cały tegoroczny wyjazd był robiony 'na wariata' bo kilka dni wolnego pojawiło mi się w ostatniej chwili więc nie odwiedzałem żadnych kantorów w Krk, myśląc że na granicy będą normalne kursy by mieć na winietkę i wydatki w pierwszy dzień.Nic bardziej mylnego - nie wiem jak na innych przejściach ale w Chyżnem to ździerstwo.Pierwszy kantor - 'na górze', coś mnie zaślepiło i chciałem wymienić całość złotówek po kursie 1.36 za 100HUF, w ostatnim momencie mnie 'oświeciło' że to nie 1.36 a 1.6.Masakra - kolejny kantor na dole 1.5 - pytam się gościa skąd te chore kursy a on mi że 'na górze' jest jeszcze drożejSzeroki uśmiech. W końcu wymieniłem 200zł po negocjacjach za 1.45
Tak więc zdecydowanie nie polecam.
Odpowiedz
(09-07-2015, 22:17)LK1 napisał(a): Jako że edytować nie mogę, jeszcze jedna kwestia.Cały tegoroczny wyjazd był robiony 'na wariata' bo kilka dni wolnego pojawiło mi się w ostatniej chwili więc nie odwiedzałem żadnych kantorów w Krk, myśląc że na granicy będą normalne kursy by mieć na winietkę i wydatki w pierwszy dzień.Nic bardziej mylnego - nie wiem jak na innych przejściach ale w Chyżnem to ździerstwo.Pierwszy kantor - 'na górze', coś mnie zaślepiło i chciałem wymienić całość złotówek po kursie 1.36 za 100HUF, w ostatnim momencie mnie 'oświeciło' że to nie 1.36 a 1.6.Masakra - kolejny kantor na dole 1.5 - pytam się gościa skąd te chore kursy a on mi że 'na górze' jest jeszcze drożejSzeroki uśmiech. W końcu wymieniłem 200zł po negocjacjach za 1.45
Tak więc zdecydowanie nie polecam.

W końcu to główne przejście graniczne... w Krakowie chyba są lepsze kursy.
Odpowiedz
i nikt nie odpowiedział na pytanie jaka walutę zabrać na Węgry- rozumiem że złotówki i wymiana w kantorze
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z wymianą 10,000 forintów maciekd27 7 4,946 19-08-2019, 19:30
Ostatni post: maciekd27
  Tani przelew w EURO na Węgry maciej.h 7 5,703 20-07-2016, 22:06
Ostatni post: eplus
  Złotówki, Forinty czy Euro? - Półroczny wyjazd do Budapesztu kamo99 3 8,894 10-01-2015, 16:12
Ostatni post: Simon
  Mandat za parkowanie - Euro Parkin Collection - co zrobić? Polo87 0 5,942 16-11-2013, 21:21
Ostatni post: Polo87
  Wymiana USD na Forinty szybkibil 6 9,528 21-05-2013, 14:18
Ostatni post: szybkibil



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości