Wymiana waluty [złotówka, forint, euro, itd.]
(22-07-2017, 23:11)rustin napisał(a): Zawsze mają w tym Kantorze pieniądze? Nie duża kwota ale ze 2 tys złotych. Miałem wymieniać na granicy ale jak lepszy kurs będzie w mezokoveds to może zająde po drodze

Uśmiech Ty się poważnie pytasz czy w kantorze będą mieli pieniądze ??
Odpowiedz
Późno już, fakt w Polsce mogą nie mieć forintow ale nie na Węgrzech. Nie było pytania.
Czy to ten kantor co się wjeżdża do tesko czy on jest w Tesco w budynku?
Odpowiedz
W Tesco będą mieli, tyle że bardziej opłacalne było by sobie znaleźć dobry kantor u nas.Ale jak rozumiem to już za późno.Pamiętam że w Barwinku prawie dałem się ostro wy....ć ale udało się w ostatniej chwiliSzeroki uśmiech, w innym kantorze(też w Barwinku) było trochę lepiej ale zawsze powtarzam.Lepiej znaleźć uczciwy kantor u nas, niż 'męczyć' się za granicą.Gdzie akurat w dobrych kantorach na Węgrzech złotówki są równie dobrze traktowane jak inne waluty.
Odpowiedz
W mojej okolicy to już nie było forintow. Czyli co? Wymieniać w Barwinku, będzie podobnie jak w Tesco w mezokoveds?
Odpowiedz
Podałem wyżej kursy walut z kantoru Mezőkövesd byłem tam w czwartek napewno beda lepsze niż w Barwinku i napewno będą mieli tyle forintów aby te twoje 2 tys wymienić. Uśmiech Kantor znajduje się w budynku Tesco widać market z obowdinicy więc napewno znajdziesz
Odpowiedz
Ludzie rozmawiacie gdzie wymienić pieniądze. Przecież to bez znaczenia,wymienia się pieniądze tam gdzie się najbardziej opłaca czy ktoś może podać kurs euro czy złotówki na Węgrzech.A jeśli ktoś wskazuje miejsce to możne podał by kursy walut z tego miejsca na poparcie swojej tezy.
Odpowiedz
Najlepsze kursy walut mają kantory w Budapeszcie, gotówkę zawsze wymieniam w Budapeszcie...
Dzisiejsze kursy kupna:
1EUR - 305,00 HUF
1PLN - 72,00 PLN
Odpowiedz
(24-07-2017, 11:06)Jacek123 napisał(a): Ludzie rozmawiacie gdzie wymienić pieniądze. Przecież to bez znaczenia,wymienia się pieniądze tam gdzie się najbardziej opłaca czy ktoś może podać kurs euro czy złotówki na Węgrzech.A jeśli ktoś wskazuje miejsce to możne podał by kursy walut z tego miejsca na poparcie swojej tezy.

Podałem kursy z kantoru w Mezokovesd w zeszły czwartek Język
Odpowiedz
Mnie bank żubra PEKAO obciążał od 1,37 za 100Ft we czwartek nawet do 1,39 w niedzielę. W niedzielę zakupów nie robiłem, tylko restauracja.
Odpowiedz
http://correctchange.hu/index.php

Uczciwa sieć, kilka lokalizacji w Budapeszcie jak i innych miastach.
Co prawda widełki są trochę większe niż na stronie ale to nie zmienia faktu że kursy dobre.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z wymianą 10,000 forintów maciekd27 7 4,826 19-08-2019, 19:30
Ostatni post: maciekd27
  Tani przelew w EURO na Węgry maciej.h 7 5,642 20-07-2016, 22:06
Ostatni post: eplus
  Złotówki, Forinty czy Euro? - Półroczny wyjazd do Budapesztu kamo99 3 8,837 10-01-2015, 16:12
Ostatni post: Simon
  Mandat za parkowanie - Euro Parkin Collection - co zrobić? Polo87 0 5,886 16-11-2013, 21:21
Ostatni post: Polo87
  Wymiana USD na Forinty szybkibil 6 9,455 21-05-2013, 14:18
Ostatni post: szybkibil



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości