Forum Węgierskie

Pełna wersja: Pogaduchy - luźna dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Na dzis wystarczy, już po deszczu. Idę kopać robaki, potem do sklepu po kukurydzę - przynęta musi być super. Jeszcze wymieszać i zagnieść wiaderko zanęty, po pszenicę obowiązkowo pójść należy. O świcie wybieram się na ryby... jutro będzie "halászlé". Winko kupiłem dziś rano, takie z beczki... Wino
Wszystko przygotowane, jak mówi mój kolega "bevetésre kész, halak reszkessetek Oczko ".
Jutro napiszę jak było i czy połów się udał... "jó éjszakát".
Świt był przepiękny, słoneczny, brania na średnio. Zapowiadało się cacy... karpik, karaski, płoteczka. Gdzieś przed 8 rano zachmurzyło się, burza przyszła nagle i z wielką siłą. Nie mieliśmy czasu na pakowanie. Zanim dojechaliśmy do domu (rowerami), przemokliśmy do nitki Oczko . Ogólnie było fajnie choć tylko przez krótki czas,..
Jak powszechnie wiadomo Węgrzy lubują się w konkursach piękności (kiedyś już pisaliśmy o tym na forum) Uśmiech

Za kilka minut na węgierskim M1 zaczyna się Magyarország szépe, czyli wybory Miss Węgier.
pochmurno, parno, bardzo ciepło, w nocy padało ... jadę na ryby, rowerem
A ja za chwile nad jezioro z moją Szeroki uśmiech
Ktoś na piwo/wino/etc dzisiaj ?

PS

Witam wszystkich Budapesztańczyków.
"buktató-t" już kupiłem Szeroki uśmiech , czas pomyśleć i zrobić... " Zarumieniony jakieś konkretne" zakupy do domu ! .
Nie wyszedł Sylwester na Węgrzech, ale nowe "buktató" zasili zestaw do wędkowania.
Buktató, bukó... w gwarze znaczy spławik, w niektórych regionach ta nazwa do dziś jest bardzo popularną Uśmiech
[Obrazek: a4qtud.jpg]
Flaga węgierska BUÉK 2015
Flaga polska Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28