Sárospatak
Dziękuję, wieczorkiem po kąpielach pewnie, po 19-tej.

Jak dotąd - miejsca na trawie jest bardzo dużo.

Tego kontenerowego kantoru na przejściu to ostatnio wcale nie widziałem. Chyba, że gdzieś przenieśli, ale byłaby tabliczka.

Jesień idzie - nie ma na to rady:

[Obrazek: 1cdb52b46481753b.jpg]
Odpowiedz
(06-08-2021, 20:18)eplus napisał(a): paweljak -   
Zgłoś się też do Pudelka na forum - on pisze na ten temat pracę doktorską.
Wymienię Cię w przypisach Oczko
Odpowiedz
No to czekamy na relacje z wieczoru integracyjnego  Oczko Piwo Wino
Odpowiedz
Fotografa przy tym nie było. Uśmiech Bardzo dziękuję lladyheaven i całej Rodzinie za miłe przyjęcie, wspólną kolację, pogawędkę i wymianę doświadczeń.
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno po co straszenie paszporcikami było na początku sezonu w wykonaniu Węgrów. Przecież to strzał w kolano i to do tego swoje . Sam lubię jeździć ta , ale po tych straszeniach wolałem pojechałem nad polskie jezioro . Przyznam szczerze że jeśli by tak nie straszyli paszporcikami dałbym im zarobić jak co roku . No cóż trochę za późno się kapnęli .
Odpowiedz
(08-08-2021, 7:01)eplus napisał(a): Fotografa przy tym nie było. Uśmiech Bardzo dziękuję lladyheaven i całej Rodzinie za miłe przyjęcie, wspólną kolację, pogawędkę i wymianę doświadczeń.
My również dziękujemy Uśmiech i za prezenty dla młodego Uśmiech i do zobaczenia pewnie za rok Uśmiech
Odpowiedz
(19-08-2021, 20:05)CORRADO napisał(a): Zastanawia mnie jedno po co straszenie paszporcikami było na początku sezonu w wykonaniu Węgrów. Przecież to strzał w kolano i to do tego swoje . Sam lubię jeździć ta , ale po tych straszeniach wolałem pojechałem nad polskie jezioro . Przyznam szczerze że jeśli by tak nie straszyli paszporcikami dałbym im zarobić jak co roku . No cóż trochę za późno się kapnęli .
Nie za późno sie kapneli tylko ty za szybko się wystraszyłeś  Język
Odpowiedz
Jestesmy na kempingu. Ludzi jak na wrzesien duzo. W wodzie na razie mniej.
Odpowiedz
Witam wszystkich czy ktoś wie jak można zarezerwować w vegardofurdo w sarspatoku domki.
Pisałem do nich na e-mail ale głucha cisza.
Odpowiedz
Ostatnio musialem dac wysoki priorytet i zadanie potwierdzenia. Tel tez dziala.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,441 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,366 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,986 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,456 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości