Péter Magyar na placu Bohaterów sobota 8 czerwca
#8
(11-06-2024, 10:35)Waldek napisał(a): W związku z tym wydarzeniem na Facebook'u Pétera Magyara pojawił się jego wpis.
(...)

Kolejny wpis Pétera Magyara na "twarzo-ksiażce"


Ponieważ dyrektor generalny ATV NER, syn właściciela kanału Sándora Németha, już grozi postępowaniem karnym, wylejmy trochę czystej wody do szklanki.
Drogi Szilárdzie Németh,
Rozumiem, że nieprzyjemne jest kiedy się okazało, że ATV i bliskie Państwu media są powiązane z imperium medialnym i propagandą Fideszu tysiącem (osobistych i właścicielskich) wątków.
Rozumiem, że grupa Antala Rogána zamówiła u Państwa wczorajszą kłamliwą prowokację, na którą, spalający publiczne pieniądze, megafonowi propagandziści czekali siedziąc jak na szpilkach (Dániel Bohár umieścił gotowe wideo i post na swojej stronie dwie minuty po tym, jak wyszedłem ze studia).
Rozumiem, że dobrze jest tworzyć wspólne przedsięwzięcia z kręgiem Rogána.
Rozumiem, że dobrze jest zrelaksować się na imprezach NER i świętować urodziny z Cili Rogán.
Jednak zanim zacznie pan grozić pozwem, proszę skonsultować się z prawnikiem. We wczorajszym poście nie wymieniłem nikogo z nazwiska w związku z jego przynależnością religijną. Chociaż równie dobrze mogłem to zrobić, ponieważ wszyscy zainteresowani z dumą twierdzili publicznie, że należą do „kościoła” zwanego Hit Gyülekezete .
Celowo sfałszowali Państwo mój wywiad dla zagranicznej gazety przed wyborami. W związku z wojną włożyli mi Państwo do ust takie sprawy, z powodu których propaganda Rogána mogła zdyskredytowania mnie.
Wtedy to nie zadziałało. Teraz państwo próbują w inny sposób.
Wspaniale jest widzieć jak propagandyści Antala Rogána jednocześnie i dosłownie powtarzają to samo kłamstwo o wczorajszym incydencie. Wreszcie w mediach łączy się to, co należy do siebie.
Dla jasności: Państwo i NER jesteście powiązani z witryną Naphíre, Spirit FM, Ultrahang, radiem HIT i kto wie z ile innymi produktami prasowymi.

p.s. mam złe wieści. Węgrzy potrafią przejrzeć przez sito (skrót powiedzenia: Widzę kłamstwa tak łatwo, jak przez dziurawe sito). I w ATV też. I będzie to widać w rankingach oglądalności
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Péter Magyar na placu Bohaterów sobota 8 czerwca - przez Waldek - 11-06-2024, 17:58

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,241 746,646 15-06-2024, 11:57
Ostatni post: Waldek
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 258 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 361 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 206 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 570 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości