Péter Magyar na placu Bohaterów sobota 8 czerwca
#12
(11-06-2024, 18:35)Sztasek napisał(a): Widziałem te kilka minut programu telewizji ATV ...


Też widziałem i przetłumaczyłem dialog między uczestnikami spotkania w telewizji.

9 czerwca skończyła się pewna epoka, a zaczęła przyszłość, powiedział Péter Magyar na spotkaniu partii TISZA w oczekiwaniu na wyniki wyborów, po tym jak ujawniono, że formacja, która ma zaledwie kilka miesięcy, wyśle siedmiu posłów do Parlamentu Europejskiego i dziesięciu do Zgromadzenia Miejskiego Budapesztu. Wiceprzewodniczący partii TISZA oświadczył, że wyniki wyborów wskazują, że Fidesz ma tylko jednego rywala. Naszym gościem jest Péter Magyar.

Redaktor Egon Rónai (ER): Wiceprzewodniczący partii TISZA. Dobry wieczór!

Péter Magyar (PM): Dobry wieczór panie redaktorze!

ER: Coś panu przyniosłem. Proszę traktować jako prezent. Przy wielu okazjach pan nas krytykował. Proszę pozwolić, że przekażę.

PM: Dziękuję bardzo!

ER: Mówił pan, że nie zapraszaliśmy, nie udzieliliśmy panu głosu. Zebraliśmy, ile razy podczas kampanii pojawił się pan u nas i ile razy wystąpił pan w naszych wiadomościach, ile razy zapraszaliśmy, ile razy zapraszaliśmy do dyskusji, gdzie pan nie dotarł. To są bardzo piękne liczby. Myślę, że pojawił się pan tutaj w audycji na żywo po raz siódmy. Od początku kampanii minęło 51 dni, było 51 wydań wiadomości.

PM: Jakie jest pytanie?

ER: Nie ma pytania.

PM: Tak myślałem.

ER: Chciałbym pokazać, na wypadek gdyby pan o tym nie słyszał, ile razy zapraszaliśmy, lub ile razy pan wystąpił.

PM: Panie redaktorze nie będę teraz tego otwierał. Przeczytam jak się skończy (rozmowa).

ER: Dziękuję bardzo.

PM: W takim razie opowiem o rzeczywistości. Między 28 marca a 3 maja ani razu nie zostałem zaproszony tutaj do programu.

ER: To nie jest prawda, dane są w środku (przekazanego zestawienia)

PM: Później wielokrotnie zapraszaliście.

ER: Te dane są w środku, dobrze, faktycznie nieprawda.

PM: Ma pan ewentualnie pytanie w związku z wczorajszymi wyborami czy mamy zakończyć wywiad teraz?

ER: Oczywiście chciałbym jedną sprawę ... Tak też może być jak pan chce.

PM: Albo porozmawiajmy o Sándorze Németh państwa właścicielu, który ma wpływ na program.

ER: Sándor Németh nie wpływa na program. Są tutaj koledzy, którzy jeszcze w życiu nie spotkali się z Sándorem Némethem.

PM: Panie redaktorze ma pan pytanie dla którego pan mnie zaprosił, czy nie ma?

ER: Prosiłbym o jedno, jeśli to możliwe, skończmy z tą żałosną psią komedią.

PM: Ma pan pytanie?

ER: co chciałby Pan nam przekazać, możemy o tym porozmawiać?

PM: Ma pan pytanie?

ER: Mam. To jest na przykład jedno pytanie.

PM: Do widzenia! Wszystkiego najlepszego, pozdrawiam Sándora Németha.

ER: Przekażemy mu. Dziękujemy, że był pan u nas. To było dzisiaj, widzieli państwo rozmowę z wiceprezesem partii TISZA.


Niestety momentami panowie mówili jednocześnie dlatego tłumaczenie może zawierać drobne błędy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Péter Magyar na placu Bohaterów sobota 8 czerwca - przez Waldek - 12-06-2024, 21:16

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,241 746,642 15-06-2024, 11:57
Ostatni post: Waldek
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 258 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 361 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 206 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 570 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości