Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Dlugo nie czekalismy
Orban zarzadzil dodatkowe obciazenie finansowe dla firm z obcym kapitalem
Pieniadze maja byc przekazane na wojsko i ochrone granic

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Do Rumunii będę jeździł a na Węgrzech nie zatankuje!!!
Odpowiedz
(27-05-2022, 21:40)josef.svejk napisał(a): Do Rumunii będę jeździł a na Węgrzech nie zatankuje!!!
Do Bydoszczu...Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Panie Orban, on ma już wszystkie kraje wyobrażane dookoła (to moja żonka mówi). To mu chyba będziemy musieli do Albani jeździć ☹️
Odpowiedz
(27-05-2022, 21:44)josef.svejk napisał(a): Panie Orban, on ma już wszystkie kraje wyobrażane dookoła (to moja żonka mówi). To mu chyba będziemy musieli do Albani jeździć ☹️

Wystarczy polskie morze, góry, jeziora, aquaparki, termy, Energylandie, z tanim paliwem, tanimi noclegami, super pogodą, czego więcej chcesz. Uśmiech
Odpowiedz
^^^Ja zdecydowałem się na Ateny, zapłaciłem za apartament z dużym tarasem dla czterech osób 48 euro...  Uśmiech  W tym samym czasie w Mezokovesd koszt za dobę 67eur plus Pani dolicza za klimę 7 euro ha,ha,ha plus decyzję Orbana przerwało miareczkę Oczko
Odpowiedz
(28-05-2022, 14:21)Cz@rek napisał(a): ^^^Ja zdecydowałem się na Ateny, zapłaciłem za-apartament-z dużym tarasem dla czterech osób 48 euro...  Uśmiech  
A co tak drogo, chyba przepłaciłeś ... 
Nasz-apartament (salon, sypialnia, łazienka, kuchnia) tylko 25 € 
odległości: Akropol 600m / Partenon 700m / Muzeum Akropolu 1000m / Świątynia Zeusa 1000m /
Odpowiedz
^^^Serio? Nie możliwe ,nigdy aż takich cen nie widziałem a dla ilu osób ? Bo ja dla czterech,troszkę dalej od miejsc które wymieniłeś ale obok stacji metra więc luzik Uśmiech
Odpowiedz
(27-05-2022, 21:18)ex-komar napisał(a): Dlugo nie czekalismy
Orban zarzadzil dodatkowe obciazenie finansowe dla firm z obcym kapitalem
Pieniadze maja byc przekazane na wojsko i ochrone granic
tylko po co ochrona granic i wzmacnianie wojska, przecież Putin nie zaatakuje swojego sojusznika?  Zdziwiony
Odpowiedz
(29-05-2022, 12:20)Pudelek napisał(a): tylko po co ochrona granic i wzmacnianie wojska, przecież Putin nie zaatakuje swojego sojusznika?


A to juz musisz sam zapytac Viktora, ja jestem za cienki i do mnie nie odpisuje   Szeroki uśmiech

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 207 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 301 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 156 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 481 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek
  Podsumowanie lutego na portalu Ambasady RP w Budapeszcie. Waldek 1 507 24-03-2023, 13:06
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości