Bieżące wydarzenia na Węgrzech
(26-04-2013, 21:13)jureksa napisał(a): Orban Viktor bardzo podpadł lewakom!!!!
OJ,OJ toż to faszyzm Kochać swoją Ojczyznę!Węgry!!!!
Mimo tych "Oświeconych" Węgrzy uwierzyli znowu ,że są WIELKIM NARODEM

Prosiłbym jednak o zastosowanie się do niepisanych reguł - powyższy post niedość, że chaotyczny i edytorsko brzydki, nic nie wnosi do tematu. Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)
Odpowiedz
jureksa, dostajesz ostrzeżenie. Post nie dość, że nic nie wnosi do dyskusji, w żaden sposób nie nawiązuje do tematu rozmowy, to jeszcze, jak słusznie zauważył Tudós, z trudem się go czyta.


(26-04-2013, 23:05)Tudós napisał(a): Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)

Ja z kolei nie polecam. Już kilka podobych temu dwa posty wyżej wpisów jureksy kasowałem. Powoli staje się to uciążliwe.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(29-04-2013, 9:52)fvg napisał(a): jureksa, dostajesz ostrzeżenie. Post nie dość, że nic nie wnosi do dyskusji, w żaden sposób nie nawiązuje do tematu rozmowy, to jeszcze, jak słusznie zauważył Tudós, z trudem się go czyta.


(26-04-2013, 23:05)Tudós napisał(a): Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)

Ja z kolei nie polecam. Już kilka podobych temu dwa posty wyżej wpisów jureksy kasowałem. Powoli staje się to uciążliwe.
Nie rozumiem ulica Mysia w Warszawie
cenzura?
Odpowiedz
Orbán i Fidesz-KDNP górują. Węgierski premier przyciągnął niezdecydowanych. 54 proc. poparcia!
1.05.2012
Panowie w demokracji każdy może pisać i mówić co chce!
szczególnie w Necie
jeżeli uważacie że jest inaczej proszę powiedzieć DLACZEGO
Odpowiedz
Boś niedouczony.
Odpowiedz
(01-05-2013, 21:32)moziba napisał(a): Boś niedouczony.
Proszę jaśniej?

(01-05-2013, 22:52)jureksa napisał(a):
(01-05-2013, 21:32)moziba napisał(a): Boś niedouczony.
Proszę jaśniej?
Odpowiedz
Być może jestem niedouczony,skończyłem Automatykę na Politechnice Sląskiej w Gliwicach u profesora Gesinga i Trybalskiego
jeśli po tym co napisałem uważasz .że jestem niedouczony napisz DLACZEGO?
Odpowiedz
Hehe, kolega jureksa chyba nie rozumie, że wiedza zdobyta różni się od tzw. inteligencji społecznej, nie mówiąc już o inteligencji kulturowej.

Automatyka w Gliwicach ma wysoki poziom (wiem, bo jestem ze Śląska) ale ten fakt nie wnosi niczego nowego. Ja skończyłem Hungarystykę u prof.Nagya na UJ i czy to coś zmienia? Absolutnie nic.

Myślę, że chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby nasze komentarze/posty były czytelne a nie wyrwane z kontekstu lub wyglądające jak komentarz naćpanego młokosa. Jak chcesz jureksa tak się zachowywać, to proszę o komentowanie postów w onecie, tam pełno takich oszołomów.

Dopiero jak napisałeś te dwa zdania zrozumiałem o co chodzi - o wyniki sondaży.

I tyle, sądzę, że nie ma co kontynuować tej jałowej dyskusji.
Odpowiedz
Kolejne ostrzeżenie dla jureksy. Następne będzie skutkowało banem.

Tymczasem proponuję powrót do dyskusji zgodnej z tematem.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Mając nadzieję, ze miłościwie nam panujący admin i tak posprząta, pozwolę sobie na wtręt:

junkersa - pardon - jureksa napisał(a):jeśli po tym co napisałem uważasz .że jestem niedouczony napisz DLACZEGO?

... mianowicie bo masz sobie za nic - przyjacielu mojej kozy - zasady naszego pięknego języka, co bynajmniej nie tłumaczy nawet automatyka... i wreszcie nawet automatyka - dziecka neostrady... co więcej: nie ma wytłumaczenia dla takiego bezczeszczenia naszej pięknej mowy, za którą jeszcze nie tak dawno /w sensie historycznym/ Polacy oddawali wolność a czasem i życie Zły

Wracaj więc co prędzej - z łaski swojej - pod ten głaz, spod którego wypełzłeś i najlepiej tam się okop do pełnego profilu i przejdź do obrony okrężnej!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 218 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 310 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 166 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 491 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek
  Podsumowanie lutego na portalu Ambasady RP w Budapeszcie. Waldek 1 535 24-03-2023, 13:06
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości