Ceny na Węgrzech (2013)
#1
Cześć,

podajemy przykładowe ceny towarów na Węgrzech. Interesuje nas wszystko: od bułek przez bilety do muzeów po ceny w restauracjach. Mile widziane nazwy sklepów i miejscowości.

Zapamiętujcie ceny podczas wyjazdów i wpisujcie tutaj. Lista na pewno okaże się pomocna tym osobom, które swój urlop dopiero planują Uśmiech

PS. Dla porównania link do tematu z cenami zeszłorocznymi.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
#2
No i co? Nikt jeszcze nie był w tym sezonie?? Oczko
#3
Jakoś nie trzymają mi sie te ceny... zauważyłem jedynie wzrost cen win w Tesco i jakby spadek wyboru... jadę od środy do niedzieli na taki przedłużony weekend, postaram się zabrać paragony...
#4
O, to by bylo genialne, jakby ci sie udalo Uśmiech
#5
Mniej więcej
http://www.cms.budapeszt.pl/index.php?op...&Itemid=27
#6
Obawiam sie, ze juz troche nieaktualne te ceny... ale porownamy, zobaczymy Uśmiech
#7
Przecież są gazetki on-line, cały wybór np. tu:
gazetki promocyjne

Słodkie winko nie każdy wysoko ceni, ale Tesco zupełnie nisko je ceni! Egeszegedre! Wino
szalona promocja Merlota
#8
Ogolnie mowiac: ceny sa porownywalne do polskich. Nie wydaje mi sie, aby byly jakies znaczace roznice.
#9
Znaczące różnice są właśnie w cenie węgierskiego wina - i to w całej palecie... szczególnie udaje się czasem złowić coś z górnej półki w cenie w Polsce nie do wyobrażenia. Już nie wspomnę o cenach wstępu na kąpieliska, przy których nasze rodzime stwarzają wrażenie oferujących płynne złoto.

Kilka - kilkanaście lat temu różnice były bardziej widoczne... sporo drobiazgów z bawełny w tym pościel, obrusy i ręczniki były w dobrych cenach... dziś istotnie różnice nie są wielkie ale na bazarach czasem jeszcze udaje się coś "uchodzić".
#10
Masz pewnie racje co do napojow alkoholowych ( nie jestem zorientowana). Mialam na mysli artykuly spozywcze.


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,295 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 902 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny paliw quickstarter 44 8,189 05-06-2023, 13:56
Ostatni post: Waldek
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości