HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK
#11
Tyle że na kampingach (tak jak w hotelach) jest "doba hotelowa" czyli przyjazd np. po 15.00, opuszczenie np. do 10.00 i np. korzystając z noclegu w Besenowej dopiero po trzeciej w dniu przyjazdu mogliśmy korzystać z basenów w cenie a w dniu wyjazdu musieliśmy wykupić normalnie bilet (co prawda ze zniżką) tak że radzę sprawdzić jak jest w Tisza
Odpowiedz
#12
Wielkie dzięki za pomoc Uśmiech
Tak chodziło mi właśnie o krajową 15-nastkę
Wyjazd planuje na ok. 4:30 rano w sobotę ale właśnie się dowiedziałem, że rodzinka zmieniła zdanie i chce pojechać do Sarospataku. Jednak gdzie pojedziemy to pewnie okaże się jutro.
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
Odpowiedz
#13
tkoko Czy kemping w Besenowej jest połączony z basenami ? a jeśli tak, to czy można kilka razy wchodzić i wychodzić ?
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#14
W Besenovej nie ma kampingu przy basenach. Do zeszłego roku było kilka hoteli i schronisko/motel (tańszy) z których był bezpośredni wstęp na baseny. Od tego roku jest tylko jeden hotel przy basenach (firmowany przez Gino)
http://www.ginoparadise.sk/index.php/ubytovanie
a do tego trudno określić cenę noclegu bez wstępnej rezerwacji.
Z hoteli można było bez problemu wchodzić na baseny. Na zewnętrzne termalne nawet o 8.00 rano (była osobna bramka)
Odpowiedz
#15
Noclegi w hotelu to całkiem inna sprawa na campingach raczej godzina do której trzeba się wyprowadzić nie jest przestrzegana może nie na wszystkich ale na tych co byłem tak przynajmniej było. Ale dla ostrożności zawsze można iść do repcepcji przed południem i się rozliczyć a z osrodka wyjechać popołudniu ja tak ostatnio zrobiłem w Bogacs po konsultacji z pewnym panem który był bardziej doświadczony w biwakowaniu na campingach przy termalnych basenach Uśmiech
Odpowiedz
#16
(21-08-2015, 20:57)wojti76 napisał(a): ...na campingach raczej godzina do której trzeba się wyprowadzić nie jest przestrzegana ...
To czy wejdziesz na basen i wyjdziesz z basenu w cenie noclegu zależy od tego jak sprawdzany/rozliczany jest czas pobytu. Jeżeli otrzymasz zegarek lub opaskę z kodem kreskowym na wejście do basenów niewiele zrobisz bo i tak zapłacisz za wszystko ponad cenę kampingową. Jeżeli wejście jest na bilet lub nawet bezpośrednio z kampingu bez żadnego sprawdzenia, takie przedłużenie pobytu jest możliwe.
Odpowiedz
#17
(22-08-2015, 7:28)tkoko napisał(a):
(21-08-2015, 20:57)wojti76 napisał(a): ...na campingach raczej godzina do której trzeba się wyprowadzić nie jest przestrzegana ...
To czy wejdziesz na basen i wyjdziesz z basenu w cenie noclegu zależy od tego jak sprawdzany/rozliczany jest czas pobytu. Jeżeli otrzymasz zegarek lub opaskę z kodem kreskowym na wejście do basenów niewiele zrobisz bo i tak zapłacisz za wszystko ponad cenę kampingową. Jeżeli wejście jest na bilet lub nawet bezpośrednio z kampingu bez żadnego sprawdzenia, takie przedłużenie pobytu jest możliwe.

Jeśli opaska jest z kodem kreskowym i trzeba sie odbić na bramce to oczywiście ze sytułacja całkiem się zemiania. A na których węgierskich kampinach tak jest ? Bo tam gdzie ja nocowałem miałem opaske campingową ale bez konieczności rejestrowania wejsc i wyjść z kąpieliska
Odpowiedz
#18
(22-08-2015, 7:40)wojti76 napisał(a): .... A na których węgierskich kampinach tak jest ? Bo tam gdzie ja nocowałem miałem opaske campingową ale bez konieczności rejestrowania wejsc i wyjść z kąpieliska
Przykład węgierskiego kampingu przy basenie termalnym na którym zapłacisz za przekroczenie czasu pobytu.
http://bukfurdo.hu/pl/thermal_medicinal_...ormation2/
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,045 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Sárospatak monia 1,578 684,796 11-10-2023, 15:07
Ostatni post: Tomeq
  Hajdúnánás andrasz 44 64,184 12-05-2023, 20:52
Ostatni post: mazi2280
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 192,017 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości