Kisvárda
#21
Witam
chyba chodzi o tego niskiego krepo zbudowanego dobrze opalonego jegomoscia?
Prosze mi napisac czy na kempingu mozna juz płacic kartą czy dalej przyjmuja tylko gotówkę
Mario
Odpowiedz
#22
Płaciłem gotówką, terminal nie rzucił mi się w oczy Zmieszany.
Ratownik: średniego wzrostu, standardowe ok. 80 kg, muskularna sylwetka bez zbędnego tłuszczyku, grzywa siwych już włosów i opalenizna chyba wieczna. Najstarsi górale go pamiętają Szeroki uśmiech.
Odpowiedz
#23
Nikt nie ostrzega że baseny są zamknięte, więc ja to zrobię.
Odpowiedz
#24
Całe kąpielisko jest zamknięte ??
Odpowiedz
#25
Wygląda , że całe jest w remoncie.
Tu jest teraz rura gdzie wcześniej stały namioty, więc część kampingowa się zmniejszy
.
[Obrazek: W3Ge9ID.jpg]
.
Ogrodzenie zabite dechami , przez małą dziurkę wypatrzyłem główny deptak który teraz tak wygląda
.
[Obrazek: OI7Gfyc.jpg]
.
i w tym miejscu pojawił się osobnik w cywilu sugerując że fotografowanie jest niewskazzane.
na co ja mu zasugerowałem, aby nauczył się jakiegoś obcego języka (nie chciał komunikować się ani po polsku, angielsku, rosyjsku, niemiecku)
Odpowiedz
#26
Ta rura na zdjęciu wygląda na zjeżdżalnie,
takie jak dzisiaj oglądałem w Zalakaros. W ubiegłym roku zaczęto wykańczanie budynku hotelowego obok "moczydeł". Wygląda na to, że w Kisvardzie powstanie nowy akwapark.
Przykro, że tegoroczny wyjazd upadł. Dzięki za informację.
Odpowiedz
#27
Z informacji wstepnie uzyskanych od poznanego Wegra ma byc czesciowe otwarcie w tym roku
Odpowiedz
#28
Otwarcie  basenów z nowymi atrakcjami już 23 lipca 

https://frissmedia.hu/hir/adrenalinbomba...fotok/7994
Odpowiedz
#29
Tam można jakąś kwaterę znaleźć ?
Odpowiedz
#30
Już położyłem "krechę" na Kisvardzie i przestałem śledzić ten wątek. Aż tu nagle na stronie termalfurdu.hu znajduję fotkę poważnie rozbudowanych zjeżdżalni z opisem Aquacinema Kisvarda w miejscowości Kisvarda. Poza tym żadnych informacji. Wróciłem tutaj i artykuł Frismedia trochę wyjaśnia a jeszcze więcej komplikuje. Już zdecydowałem pojechać do Nyirbator przez Kisvardę (tylko z ciekawości). Wiadomość o otwarciu obiektu bardzo mnie ucieszyła. Zostałbym w Kisvardzie, ale nie w tych cenach. W Nyirbator całodzienny pobyt na kempingu i basenach będzie mnie kosztował około 6 000 Ft dziennie w dwie osoby. Natomiast w Kisvardzie bilet całodzienny na baseny dla jednej osoby ma kosztować 3 900 Ft  Zdziwiony. Chyba, że działa kemping i można zrezygnować z tych zjeżdżalni - no to może  Zmieszany.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,086 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,115 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,111 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości