Kisvárda
#31
Przejeżdżałem tydzień temu i całe kąpielisko z kempingiem było obite dyktą, walały się materiały budowlane.
Odpowiedz
#32
Właśnie dotarłem do cennika. Z dodatkowych informacji wynika, że otwarcie nastąpiło. Wstęp na baseny bez zjeżdżalni kosztuje  1 200 Ft. Widziałem zdjęcie wcześniejszej bramy wjazdowej na kemping - teraz ozdobionej szyldem Aquacinema. Jest filmik na Youtube z działających zjeżdzalni. Tylko kempingu nie znalazłem  Zły.
W tzw. międzyczasie dostałem potwierdzenie wolnego pokoju w znajomym vendeghazie w Egerze. Teraz to już na prawdę nie wiem gdzie pojechać  Smutek. A to tylko ma być czwarty raz w tym roku  Szeroki uśmiech.
P.S.: Zjeżdżalnie w Kisvardzie na razie przebijają te , które widziałem w Sosto lub Zalakaros (nie wypowiadam się o Hajduszoboszlo - nie widziałem  Zmieszany)
Odpowiedz
#33
Lubisz zjeżdżać? O gustach się nie dyskutuje, ja swoje przeżycia w Sosto opisałem tu: https://forum.wegierskie.com/Sylwester-p...e#pid25792
Odpowiedz
#34
Nie znaczy żebym tęsknił za zjeżdżalniami, ale jak sam napisałeś - mus spróbować, tym bardziej gdy zapłacone  Uśmiech. Z relacji z Twoich Sylwestrowych wojaży wynika, że nie dotarłeś na najwyższy poziom wieży gdzie zaczyna się tzw  Black-Hole (zjeżdżalnia mieszcząca się na zewnątrz budynku, z efektami świetlnymi). Tam chyba nikt nie utknął a wody można się opić  Szeroki uśmiech.
Bardziej efektowna (z efektami świetlnymi) jest teraz w Kisvardzie. Ponadto w Aquacinema wyhamowanie zjazdu jest w rynnach z płytką wodą. Starsze zjeżdżalnie kończą się przeważnie nad niecką z głębszą wodą. Tak jest w Aquariusie i wypadając z "czarnej dziury" zdezorientowany człowiek wpada do głębokiej wody (dobrze jak nikogo nie ma na wprost wylotu).
Niektórzy mawiają: "nie ma ryzyka - nie ma zabawy". A już czas, żeby poryzykować jak się tego wcześniej nie robiło.
"Wesołe jest życie staruszka, aha ..." -Jeszcze nie emeryt, jeszcze wypada a już w oczach młodych - staruszek  Wino.
Odpowiedz
#35
(31-07-2018, 19:11)oldman58 napisał(a): Nie znaczy że..... aruszek  Wino.

Kolego namówiłeś na zwiedzenie tego kąpieliska :-) Syn będzie wniebowzięty :-)
Odpowiedz
#36
czy camping jest otwarty-kisvarda? prosze o szybką odpowiedź
Odpowiedz
#37
W Kisvarda się wiele pozmieniało i już nie ma  Campingu przy basenach. Jest jakiś camping ale w innym miejscu wejdź sobie na ich fanpage na Facebooku Aqucinema Kisvarda tam jest informacja o campingu
Odpowiedz
#38
dziękuję
Odpowiedz
#39
Pozdrawiam z Kisvárda

[Obrazek: 3LFjSvo.jpg]

[Obrazek: gF0jxnW.jpg]
Odpowiedz
#40
A tu widok z ulicy. Kosmodrom Bajkonur. Oczko W tych rurach można zabłądzić. Oczko
Chyba specjalnie nie ma tam parkanu, reszta kąpieliska jest niewidoczna z zewnątrz.

[Obrazek: 4c27ee7ff78f3648.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,086 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,114 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,111 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości