Kisvárda
#51
Tiszatelek to trochę kawałek drogi chyba 25km, mieszkałem tu Kancsal Harcsa Halászcsárda jest jakaś blokada na booking.
Mijałem taki lokal bliżej Kisvardy http://www.keklaguna.hu/index.php ładnie wyglądało z zewnątrz.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#52
Dzień dobry
Rozglądam się za wakacyjnym wypadem i chcę zapytać czy może ktoś posiada namiary na jakiś nocleg w Kisvarda?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#53
Witam Mam pytanie czy na basenach jest camping i od kiedy jest otwarty bo mamy plany wybrać się 26.04.19 na moczenie  Język
Odpowiedz
#54
Wojti napisał, że nie ma. To samo wcześniej Oldman.

https://forum.wegierskie.com/Kisv%C3%A1r...8#pid38228
Odpowiedz
#55
Na FB dostałem link do artykułu, przeczytałem w bełkotliwym tłumaczeniu Googla.
https://index.hu/gazdasag/2019/04/04/kis...8ZsRGprT1s
Widać tam na którymś zdjęciu arkę Noego obok aquaparku. Ekolodzy wykazują analogie z Czernobylem, Mad Maxem, Grą o Tron i... parę skojarzeń mogłem przeoczyć. Wszystko za fundusze unijne. Uśmiech
EDIT: No i jeszcze oczywiście tytułowa Apokalipsa św. Jana. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#56
@eplus tam coś piszą o kanale którym można dopłynąc do Dodge??
Odpowiedz
#57
Cytat:Wzdłuż głównej drogi, kanał prowadzi do Döge, jedno z naszych lokalnych źródeł słyszało, że kanał jest rozszerzony, aby dostać się na łódź z Kisvárdy do pobliskiego jeziora Rétköz, ale nie jest to poparte oficjalnymi dokumentami.

W przeciwnym razie akademia tenisa zostanie zbudowana gdzieś między jeziorem Rétköz a Szabolcsveresmart i Kisvárda, a my zaczniemy na niego patrzeć, ale betonowa droga skończy się raz, zabrania się jeździć.

Zdziwiony Zdziwiony Zdziwiony
Odpowiedz
#58
(05-04-2019, 6:28)eplus napisał(a): Na FB dostałem link do artykułu, przeczytałem w bełkotliwym tłumaczeniu Googla.
... index.hu/gazdasag/2019/04/04/kisvarda_beruhazas ... Wszystko za fundusze unijne. ... 
Pod koniec 2016 r. decyzją rządu węgierskiego przyznano na rozwój turystki regionu i miasta Kisvarda 1,69 milliarda forintów. 
W wyżej wspomnianym artykule, jest info o tym, że za wstawiennictwem obecnego ministra rozwoju infrastruktury Sesztáka Miklósa pochodzącego właśnie z tych okolic, Kisvárda stała się centrum dużych inwestycji. Artykuł ukazał się na stronach węgierskiej opozycji i negatywnie ocenia obecna sytuację. Termin zakończenia całego projektu to rok 2021.
Odpowiedz
#59
Kawałek żwirowej drogi i dwie hałdy piachu. Rzeczywiście Apokalipsa, krajobraz po wojnie atomowej. Uśmiech
Odpowiedz
#60
Fotkami robionymi po różnym kątem i nachyleniem obiektywu można manipulować bez użycia fotoszopu.
- Na zdjęciu ze żwirową drogą po prawej widać stadion. Autor fotek nie wstawił tego, co zostało ukończone i oddane społeczeństwu... > kilka fotek 1
- Dwie hałdy piachu - w tym miejscu ma powstać akademia sportu > plan inwestycji
- W szukajce google wstaw kisvárda fürdő  i zobacz fotografie kąpieliska.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,086 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,114 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,111 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości