Kraków - Budapeszt
#31
Mam z chłopakiem zabukowany pobyt w Siofok 7-14 sierpnia, wiec termin ciężki do ogarniecia.

Szukam przejazdu max 180 zł w 1 stronę/osoba,
znajduję jedynie z przesiadkami, albo o 1 w nocy, czy też 4go, czy 8go sierpnia niestety.

Chcemy dojechać do Budapesztu a potem stamtąd do Siofok, bo bezposrednich chyba nie ma polączen.

Sprawdzałam wspólne przejazdy, nie znalazlam, loty też za drogie.

Pomocy Smutek
Odpowiedz
#32
OrangeWays/Eurolines do Budapesztu, potem przesiadka na pociąg. W czym problem? Wszystko opisane jest na forum, wystarczy poszukać.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#33
(16-05-2013, 9:32)fvg napisał(a): OrangeWays/Eurolines do Budapesztu, potem przesiadka na pociąg. W czym problem? Wszystko opisane jest na forum, wystarczy poszukać.


opcja ta nie działa w tym terminie, kiedy trzeba, sprawdzałam
w Eurolines jest wyjazd 7go o 15 i przyjazd o 22 , przy czym nie da się zdążyc na pociąg do Siofok
a OrangeWays jedzie 4go,5go, 8go i 9go

:/
Odpowiedz
#34
No to jedna noc w Budapeszcie (myślę, że nie będziecie się nudzić) i rano wskakujecie w pociąg.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#35
(16-05-2013, 12:04)fvg napisał(a): No to jedna noc w Budapeszcie (myślę, że nie będziecie się nudzić) i rano wskakujecie w pociąg.



chodzi o pieniadze, sam przejazd i noc w budapeszcie wyjdą drozej, niz 7 dni w Siofok (360zł) nie mogę sobie na to pozwolić.
Odpowiedz
#36
A jakby jechać samochodem? Ja do budapesztu i z powrotem dojechałem za mniej niż 250zł, więc licząc na osobę w jedną strone (we dwoje jechaliśmy), wychodzi max 60zł/osoba/w jedną stronę.
Odpowiedz
#37
(16-05-2013, 13:32)panibozia napisał(a):
(16-05-2013, 12:04)fvg napisał(a): No to jedna noc w Budapeszcie (myślę, że nie będziecie się nudzić) i rano wskakujecie w pociąg.



chodzi o pieniadze, sam przejazd i noc w budapeszcie wyjdą drozej, niz 7 dni w Siofok (360zł) nie mogę sobie na to pozwolić.

ale po co spać? nocne zwiedzanie miasta proponuje Uśmiech
Odpowiedz
#38
W Krośnie działa firma, która organizuje transport międzynarodowy - stronka www.adamistours.pl . Przejazd na trasie Kraków - Budapeszt w 2 strony 330 zł.
Odpowiedz
#39
Eurolines 180 w obie strony
Odpowiedz
#40
Służę najaktualniejszymi informacjami o autobusach kursujących na trasie Kraków - Budapeszt - Kraków.
Do Budapesztu udałam sie autobusem Eurolines (środy i soboty o 15,00 z Krakowa). Cena 90,00 zł.
Autobus kulturalny, z toaletą, prawie pełny. Zatrzymuje się dwa razy po drodze (na stacjach benzynowych z toaletą i barem).
Dojechał przed czasem (ok. 21,30).
W drogę powrotną wybrałam się liniami Orangeways (cztery razy w tygodniu o 7,00). Cena ok. 80 zł plus opłata za bagaż (5 zł).
Autobus był znacznie gorszy. Siedzenia mniej wygodne. Kierowca od razu zapowiedział, że toaleta nie działa i zatrzymają się tylko raz (po ok. 3 godzinach).
Na stronie internetowej nie było wolnych miejsc, a w rzeczywistości autobus był zajęty w ok 75%.
Wyjechał punktualnie, dojechał prawie punktualnie (na polskiej granicy mieliśmy kontrolę paszportów obywateli nieunijnych i bagażu chińskich podróżnych).
Cześć i czołem
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kraków Barwinek stan 13 3,770 21-11-2021, 16:19
Ostatni post: Pompa@
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12
  Jaka trasa Łódź - Budapeszt. Nawigacja i Roaming perfekt 18 7,984 09-10-2018, 9:40
Ostatni post: eplus
  Do odsprzedania bilety kolejowe Budapeszt-Warszawa 23.09.2018 Promocyjna Cena!! kieloni 1 1,613 14-09-2018, 13:40
Ostatni post: kieloni



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości