Miskolc - Nowy Park Wodny
#21
Ciagle nie daje mi spokoju ta sprawa, z burza z 24.06. Na dzien dzisiejszy, okolo 20:30, dalej ogrodzenie nie jest skonczone, jak i boisko. Na 1/3 objektu, trawy brak. A u mnie trawa na ogrodku byla przed burza, noi po burzy tez jest ;-)
Odpowiedz
#22
Czy był ktoś na tym kąpielisku i mógłby się podzielić wrażeniami??
Odpowiedz
#23
http://www.selyemretifurdo.hu/en

Odkopuje temat Oczko
powyżej link do aktualnej strony, cen niestety nie ma, wg google w granicach 1600-1800 Ft. Ile w tym prawdy - nie wiem. Będziemy w ten weekend w Miskolcu, ale może nam nie starczyć czasu, choć nie ukrywam, że chętnie bym sprawdziła nowe baseny.
Odpowiedz
#24
(30-04-2014, 12:55)Gorzka83 napisał(a): ...cen niestety nie ma...
aktualne ceny Nowego Parku Wodnego > SPRAWDZISZ NA TEJ STRONIE Uśmiech
Odpowiedz
#25
Ha, no tak, nie wpadłam na to żeby sprawdzić na węgierskiej wersji Szeroki uśmiech Bo na angielskiej oczywiście nie ma.
Odpowiedz
#26
Mam pytanie czy ktoś był juz na tym otwartym nowym kapielisku w tym roku??? czy polecacie?
Odpowiedz
#27
Hej. Ja byłam w tamtym roku w sierpniu w tym nowym parku wodnym Uśmiech dowiedziałam się o nim właśnie z tego forum za co dziękuję ! Uśmiech Jeśli chodzi o ceny to dokładnie nie pamiętam ale wiem że wychodziło tanio Szeroki uśmiech Jeśli ogólnie o wygląd to myślę że okej zwłaszcza, że gdy byliśmy w sierpniu mało ludzi o tym basenie wiedziało i nie było wielkich tłumów. Są baseny dla dzieci, do popływania jak również zjeżdżalnie Uśmiech Wtedy jeszcze cały obiekt nie był ukończony tak jak się należy bo np. można było zauważyć ślady budowy Szeroki uśmiech ale nam to nie przeszkadzało Uśmiech ogólnie jeśli ktoś byłby w Miskolcu to warto tam zaglądnąć Uśmiech Jak coś mogę wysłać kilka zdjęć na pocztę jeśli ktoś potrzebowałby Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
Przydałyby się zdjęcia na forum, aby można było obejrzeć efekt prac budowlanych. Najpierw trzeba je umieścić na serwerze hostingowym, np. na fotosik.pl, a na forum wkleja się link.
Odpowiedz
#29
Witam, jaka jest wejściówka na park wodny? czy za dzieci do 3 lat też płaci się jakiś wstęp ? Jeszcze takie pytanko odnośnie Miszkolca, doczytałam, że jest tam jakieś zoo ? warto jechać ? czy jest to daleko od tego parku wodnego ? góry dziękuje za odpowiedź. pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#30
Co do zoo w Miszkolcu to jest dość daleko od tego basenu (basen w kierunku na wschód od centrum a zoo na zachód ok.5-6km kierunek na Lilafured. jest tablica informacyjna-napis zoo i jakies zwierzęta narysowane- zjazd na prawo za miastem w las Szeroki uśmiech i kreta drogą dojeżdżamy do zoo).Warto! Ładnie położone zoo w lesie,dużo zwierząt.Polecam byłem w 2011r.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,640 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Miskolc Azira21 3 3,073 23-11-2018, 16:46
Ostatni post: Gandalf biały
  Zemplén Adventure Park elipa 8 4,663 24-07-2018, 21:46
Ostatni post: Mamut
  Miskolc aviola 1 3,492 02-06-2014, 20:41
Ostatni post: eplus
  Eger, Demjen, czy Miskolc? jaceks 4 8,898 04-10-2013, 10:31
Ostatni post: Timo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości