Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe
#31
Ten jest znacznie bliżej jaskiń, jakieś 200m, ale chyba chodzi tam inkasent.
Ja mieszkam zwykle w Korona Panzio, Igloi utca 16, można dojść w klapkach do basenów. Ale trzeba by wcześniej uzgodnić przyjazd - osoba prowadząca pensjonat mieszka w innym miejscu.
Odpowiedz
#32
Z parkingami w Tapolcy trzeba uważać. Tam prawdopodobnie jest oznakowana jedynie duża strefa płatnego parkowania. Miałem wątpliwą przyjemność zapłacić grzywnę za postój na zupełnie pustym parkingu pod szkołą, gdzie nie zauważyłem nigdzie parkomatu, ani żadnej informacji o nim. Działo się to końcem marca ubiegłego roku. Z wcześniejszych pobytów wiem, że parkomaty dla "niewęgrów" są kompletnie niezrozumiałe. Pamiętam, że chyba pod Kitty Hotel "ichni" parkingowy zaprasza na postój za opłatą. Jeżeli kiedykolwiek będę musiał skorzystać, to dam zarobić Kitty a nie miastu. Jeśli zaś chodzi o dobry nocleg, to swego czasu przetestowałem Amaretto Szallas i bardzo mi się podobało a w szczególności poranna wyżerka.
Odpowiedz
#33
Byłam w Miszkolcu jak jeszcze studiowałam w PL. Taka wycieczka z uniwersytetu. Ogólnie baseny super, ale niestety mieliśmy pecha i coś się zepsuło. Kazali nam wychodzić i wszyscy siedzieliśmy w dwóch basenach. Ale i tak mino wspominam Uśmiech
Odpowiedz
#34
Witam, polecicie mi nocleg dla 4 dorosłych osób w dobrej cenie?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#35
(26-01-2017, 15:30)domi715 napisał(a): ... polecicie mi nocleg`dla 4 dorosłych osób w dobrej cenie?

Boróka Apartmanház Miskolctapolca
Odpowiedz
#36
Hej. W tym roku planuję ponownie odwiedzić Miszkolc, polecacie jakieś niedrogie noclegi niedaleko basenów?
Odpowiedz
#37
Kąpielisko nadal popularne, a wątek spadł na czwartą stronę. Wrzucam parę zdjęć z soboty, klasyczne pocztówkowe ujęcia. Od paru lat chyba nic się nie zmieniło, nawet galop cenowy jakby się zatrzymał. Oprócz szafek tradycyjnych na klucz z kaucją są teraz nowe, zamykane zegarkiem, bez żadnych kaucji ani opłat. Jednak wolną i sprawną znaleźć trudno, choć ludzi było dość dużo, ale bez przepychanek. Około 10-15% szafek ma naklejkę "nem mukkodik" - może zbliża się kolejna zmiana organizacji i nie opłaca się ich naprawiać.
Goście jaskini to w większości obcokrajowcy, dużo Polaków, Ukraińcy, Słowacy i inni. Oczywiście Węgrzy też się kąpią. Przeważają osoby młode, powiedzmy ostrożnie do 40-tki, co ciekawe, grubasów czy poprawnie - puszystych właściwie nie można nigdzie wypatrzeć, same laski i kawalerowie jakby właśnie wyszli z siłowni czy fitnessu. Było fajnie.

[Obrazek: 17f655a029706e30.jpg]

[Obrazek: 8bdd32535a1f91c5.jpg]

[Obrazek: 21619cc03d4d3b78.jpg]

[Obrazek: c5fa484966101c76.jpg]
Odpowiedz
#38
Ładnie tam, odwiedziłem raz to miejsce jednak wody nie za "gorące". Atrakcją są te skały.
Odpowiedz
#39
witam
wybieram sie do Miskolca na dwa dni co oprócz basenów w Jaskiniach i nowy aquapark polecice zobaczyc?? jakies fajnie miejsca w miskolcu lub po drodze do niego
Odpowiedz
#40
Jaskinie Aggtelek - na granicy ze Słowacją, ale jedzie się bocznymi drogami.
Zoo Lilafured.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 191,990 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,377 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości