Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
#71
Witam.
Mam na imię Mariusz.
Mieszkam na Lubelszczyźnie a dokładnie w Świdniku.
Mam 39 lat.
Na Węgrzech byłem raz ale na pewno nie ostatni.
Witam wszystkich i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#72
Cześć Mariusz!

Jeżeli planujesz kolejne wyjazdu, rozejrzyj się trochę po forum. Zebrało się już sporo użytecznych, mam nadzieję, informacji. Gdybyś miał jakieś pytania, wal śmiało!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#73
Witam.
Co do planów wyjazdowych to pewnie jeszcze odwiedzę ten piękny kraj.
Co do forum, to już przed wyjazdem dużo czytałem i wiele informacji uzyskałem. Będe zaglądał w miarę gdy będe miał wolniejszą chwilę Uśmiech
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#74
Witam

Jak się można domyślić mam na imię Marek . Mieszkam pod Wrocławiem .

Na Węgrzech byłem kilka razy , ostatnio w sierpniu - trochę pokręciliśmy się koło Egeru , potem Balaton, pn wybrzeże.

Przed ostatnim wyjazdem czytałem wasze forum , przydało się i teraz po powrocie chcę dodać parę informacji, obserwacji ,spostrzeżeń.
Odpowiedz
#75
Cześć, Marek!

Bardzo miło słyszeć, że forum pomogło Ci zaplanować wyjazd na Węgry. A na wspomniane obserwacje już się cieszymy. Z pewnością wszyscy na tym skorzystamy!

Pozdrowienia! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#76
Cześć. Uśmiech

Mam na imię Krzysiek, mam 28 lat i tak się stało, że w tym roku zamieszkałem w Pradze. Uśmiech Nie obawiajcie się, nie pomyliłem for. Oczko Chodzi o to, że mieszkam z moim przyjacielem, który jest pół-Węgrem, pół-Słowakiem. To on zachęcił mnie do tego, bym uczył się węgierskiego - jeśli chcę, bo w końcu rzadko kto ma taką okazję, by mieć węgierskiego native speakera w domu. Uśmiech Pomyślałem, że powinienem wykorzystać tę szansę. Nie wspominając już o tym, że język węgierski brzmi po prostu pięknie. Poza tym uchodzi za trudny, jest niepodobny właściwie do żadnego innego języka, toteż znajomość mowy Madziarów uważam za swego rodzaju prestiż. Uśmiech

Bardzo się cieszę, że znalazłem to forum, przejrzałem je już pod kątem różnych materiałów pomocnych w nauce, i cóż... mam nadzieję, że mój zapał nie osłabnie. Na miejscu mam jeszcze słowacki (właściwie czechosłowacki, bo wydany w 1986 roku, niemniej jednak napisany jest po słowacku) podręcznik do nauki j. węgierskiego autorstwa Emy Mussoniovej, Ladislava Tankó i Andreja Kostolného "Maďarčina pre samoukov". Kto wie, może kiedyś go przetłumaczę? Język Niemniej jednak nic nie obiecuję. Oczko

P.S.
Jak na tym forum ustawić sygnaturę? Czy trzeba spełnić ku temu jakieś określone warunki? Język
Odpowiedz
#77
Cześć, sober!

I my mamy nadzieję, że Twój entuzjazm nie opadnie Oczko Rozglądaj się po forum śmiało, czerp garściami z dostępnych już informacji, a jeżeli czegoś Ci zabraknie, pytaj. W miarę możliwości postaramy się pomóc! Okazję do nauki masz rzeczywiście rzadko spotykaną. Nic tylko korzystać! Uśmiech

Jeżeli chodzi o sygnaturkę, to trzeba napisać określoną liczbę postów (pięć czy dziesięć, w każdym razie niewiele). Po spełnieniu tego warunku można zamieścić sygnaturkę.

Miłego pobytu na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#78
Witam !
Jestem Małgośka z Krakowa, mam 23 lata i jestem studentką administracji (drugi kierunek turystyka). Wczoraj wróciłam z Węgier i postanowiłam się w końcu ujawnić Szeroki uśmiech Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum i mogę się zaczytywać w wiadomościach o tym pięknym kraju Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#79
Witam wszystkich, mam na imię Łukasz i w przeciwieństwie do większości obecnych na forum nigdy na Węgrzech nie byłem ani nie jestem w żaden sposób z nimi związany- przynajmniej na ten moment, gdyż od października zaczynam studia hungarystyczne w Warszawie Język
Odpowiedz
#80
Witamy hungarystę! Uśmiech

Do października masz jeszcze trochę czasu. Pakuj plecak, kup mapę i w drogę Uśmiech Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,039 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 617 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 467 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości