Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
(03-07-2018, 15:50)marcco73 napisał(a): Planuję wjechać na teren Słowacji około 6: 00 rano w niedzielę. Czyli nie Medvedov,a Komarom - a co z tą zamkniętą drogą?

Gugiel mówi, że przez Komarno jest dłużej...
A zjazdnost mówi że, że w Komarnie rynek jest zamknięty, więc to nie problem, zwłaszcza, że nie warto się pchać do centrum, tylko jechać z północy cały czas prosto aż do Dunaju Oczko
A tam czeka Platanova Alej, którą spokojnie dojeżdżasz na sam most graniczny, omijając wszystkie światła w centrum.
Odpowiedz
...za chwile, a może już,ta Platanova Alej będzie słynniejsza niż Tin Pan Alley... Szeroki uśmiech
A na poważnie,pewnie z niej skorzystam....
Odpowiedz
Mam info o zamkniętym dojeździe na most graniczny w słowackim Komarno.
 >>> To jest ten odcinek od krzyżówki  ...  pisałem o objeździe post 1151
Odpowiedz
koledzy jezdza z mat.bud. dla firmy strabag ktora wykonuje prace w komarnie
musza skonczyc prace do konca sierpnia, obiecuja wczesniej
od poniedzialku jada gabaryty wiec bedzie totalny chaos
proponuje omijac komarom/komarno zwlaszcza w dni robocze

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Komárom - Komárno : Firma Strabag buduje nowy most drogowy na Dunaju w sąsiedztwie mostu kolejowego.
 ... ma być gotowy jesienią 2019 r.
Wszystkie pojazdy ciężarowe powyżej 3,5T kierowane są na przejście Medveďov - Vámosszabadi.  !
Odpowiedz
Trwa budowa mostu drogowego na Dunaju pomiędzy miastami Komárom-Komarno, jednocześnie przebudowywany jest węzeł drogowy i dojazd na wiadukt w węgierskim Komárom na krajowej drodze nr.1.
W związku z tym zamknięto dojazd na wiadukt z drogi nr.1 - niemożliwym jest korzystanie z drogi nr.131 omijającej centrum Komárom, prowadzącej do drogi wojewódzkiej nr.13, dalej do autostrady M1.
Odpowiedz
Jak się człowiek spieszy,to się........,no i chyba walnąłem poważnego 'błęda'....Wykupiłem winietkę na SK przez internet i niestety na szybkiego zamiast nr rejestracyjnego w formacie: XXX 1234,wpisałem bez spacji: XXX1234 i teraz mam zagwozdkę,czy jechać z nią,czy wykupić nową.Jak na Słowacji są sprawdzane winietki?Czy to poważna sprawa?

###
Chyba jednak nie jest tak źle,na stronie eznamka.sk jest info:

Cytat:Podczas zakupu winiety należy wpisywać numery rejestracyjne bez spacji i pauz. W przypadku zakupu większej ilości winiet należy poszczególne numery rejestracyjne oddzielić przecinkiem, spacją lub nową linijką, ale można podać maksymalnie 500 numerów rejestracyjnych.
Odpowiedz
Nie wiem czy to jest płatne, ale wypełnij wniosek o zmianę danych, link >>> https://eznamka.sk/selfcare/request
Odpowiedz
W systemie e-znamka "Nr rej. pojazdu należy wpisać bez spacji i bez pauz." 

https://eznamka.sk/selfcare/purchase/sin...80c3259702

Jeżeli wpisałeś bez pauzy pomiędzy literami a cyframi, to wypełniłeś dobrze.
Odpowiedz
(11-07-2018, 7:08)Sztasek napisał(a): Trwa budowa mostu drogowego na Dunaju pomiędzy miastami Komárom-Komarno, jednocześnie przebudowywany jest węzeł drogowy i dojazd na wiadukt w węgierskim Komárom na krajowej drodze nr.1.
W związku z tym zamknięto dojazd na wiadukt z drogi nr.1 - niemożliwym jest korzystanie z drogi nr.131 omijającej centrum Komárom, prowadzącej do drogi wojewódzkiej nr.13, dalej do autostrady M1.

W nocy wyjazd.Czy w związku z tą informacją ktoś może potwierdzić,bądź nie sens jazdy przez Komárom.Czy po prostu pozostaje droga przez Medvedov?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 497 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,102 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,080 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,193 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości