Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Cześć wszystkim
to dokładnie tak można by też jechać do Mezokovesd
mnie to wsjo jedno jak pojadę czy na Cieszyn czy ba Bielsko.

Może ktoś podrzuci sprawdzoną trasę na Gogolu? Uśmiech
DZIĘKUJĘ
Odpowiedz
Czesc
Czy "autostrada" Preszów-Koszyce wygląda już normalnie, czy dalej są roboty i zwężenia jak na jesieni 2018 roku?
Odpowiedz
W lipcu były zwężenia
Odpowiedz
Flaga węgierska  dobre wiadomości tankującym na Węgrzech, kolejna obniżka cen paliw, benzyna -9Ft/l ropa -7Ft/l  Uśmiech
stacja paliw Auchan Miskolc:
E95 = 367 Ft/l               D = 374 Ft/l
E98 = 380 Ft/l       SmartD = 389 Ft/l

stłuczka na M0; M1 wypadek w kierunku na Budapeszt; M2 roboty drogowe... w chwili obecnej b.utrudniony wjazd do Budapesztu
Odpowiedz
Kolego Sztasek - bo ja już zgłupiałem odnośnie tych dróg na Węgrzech..............
mapa na stronie HUGO pokazuje również drogi krajowe jako płatne - czy ta mapa tyczy się e-tool powyżej 3,5 tony?
https://www.hu-go.hu/files/document/docu...1.2019.pdf

dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
Hugo to system dla ciężarówek.
Odpowiedz
Flaga węgierska
HU-GO na Węgrzech, to system elektronicznego poboru opłat za korzystanie z węgierskich dróg. (odpowiednik via-TOLL)
Pojazdy osobowe to kategoria E-matrica
Odpowiedz
Flaga węgierska  Od kilkunastu dni tanieją paliwa na Węgrzech, dzisiaj tylko benzyna potaniała -2 Ft/l, zdrożał olej napędowy +3 Ft/l.
Jak wcześniej zauważyłem, teraz też najtaniej zatankujemy w Budapeszcie na stacji paliw Auchan, 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.
E95 - 358,- Ft/l
E98 - 383,- Ft/l
ON - 374,- Ft/l
ONPrémium - 399,- Ft/l
Odpowiedz
Flaga węgierska Budapest - Jest trochę lepiej na południowym odcinku obwodnicy M0.
Gotowy jest węzeł Szigetszentmiklós, można też zjechać na drogę krajową nr.6 z obwodnicy M0, ale tylko jadąc w kierunku M1/M7.
Odpowiedz
Flaga węgierska  Budapeszt. Jak ktoś jedzie w kierunku M0, niech czym prędzej poszuka innej drogi.   !
Wypadek miał miejsce niedaleko węzła Szigetszentmiklós, kilka aut wjechało na siebie. Trasa zablokowana w kierunku na M5. 
Korek olbrzymi i nie ma jak zjechać z M0. Ruch stoi też na pasie w stronę przeciwną. 
... wreszcie ... policja robi porządek ...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 493,023 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 603 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,706 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,006 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,311 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości