Sárospatak
Dzięki, kiedyś się o tym uczyłem, jak i o belemnitach, ale dla Brukseli i tak wsio ryba. Uśmiech
Odpowiedz
W ostatni weekend nocowałem w Vegardo Szallas, pierwszy raz tam byłem. Budynek trudny do wypatrzenia wśród zieleni.

[Obrazek: f380917f188100e1.jpg]

Na piętrze 6 czy 7 pokoi dwuosobowych, wrażenie średnie, odczucie wszechobecnej dykty, jest też chyba dwupokojowy "apartament" z lodówką i wspólny WC.

[Obrazek: ec311d6717094e9a.jpg]

Na parterze z solidnego betonu jest kuchnia - estetyczna i dobrze wyposażona, dwie łazienki w kafelkach, bardzo czyste, oraz świetlica ze stolikami, fotelami i telewizorem.

[Obrazek: 03cce46d0b38b37d.jpg]

W sumie fajne miejsce, jedyny minusik to konieczność paradowania w gaciach po wszystko, co się tam zostawiło, chociaż to tylko 50 metrów od bramy kempingu. Bo samochód też trzeba zostawić pod "szałasem" - hotel to nie jest, raczej schronisko turystyczne albo hostel. Więc pozostawianie w aucie otwartych okien w upał byłoby ryzykowne.
Cena 4200 od łóżka - płaci się za liczbę osób, w tym oczywiście wstęp na basen.
Odpowiedz
Eplus zaliczam ci 6 raz Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o Vegardo Szallas to byłem tam ze 3 razy i tak jak kolega pisze szału niema. Pokoje są w stanie dostatecznym, łóżka jak się trafi kiepsko to nawet za bardzo niema na czym spać. Plusem na pewno są tarasy. Jeden na górze odkryty, a drugi na dole pod zadaszeniem . Można posiedzieć na dworze przy padającym deszczu lub wieczorem bo światło jest.
Odpowiedz
(15-05-2018, 10:04)Tomeq napisał(a):
(14-05-2018, 11:11)Pawlo_86 napisał(a): Szkoda, że basen dla dzieci był również zamknięty.

Basen dla dzieci basen otwierają zazwyczaj w czerwcu dopiero.

W sobotę liście z dziecięcych były już wygarnięte, po południu napuścili wody, no ale rury zardzewiały i woda wizualnie miała dużą zawartość żelaza. Pompowali cały czas i w niedzielę koło południa zaczęła się trochę klarować, obsługa wzięła Cify, żeby polerować kamień i naloty na barierkach. Dzieci nie wpuszczali. Oczko
Odpowiedz