Sárospatak
Dzięki, kiedyś się o tym uczyłem, jak i o belemnitach, ale dla Brukseli i tak wsio ryba. Uśmiech
Odpowiedz
W ostatni weekend n0cowałem w Vegardo Szallas, pierwszy raz tam byłem. Budynek trudny do wypatrzenia wśród zieleni.

[Obrazek: f380917f188100e1.jpg]

Na piętrze 6 czy 7 pokoi dwuosobowych, wrażenie średnie, odczucie wszechobecnej dykty, jest też chyba dwupokojowy "ap@rtament" z lodówką i wspólny WC.

[Obrazek: ec311d6717094e9a.jpg]

Na parterze z solidnego betonu jest kuchnia - estetyczna i dobrze wyposażona, dwie łazienki w kafelkach, bardzo czyste, oraz świetlica ze stolikami, fotelami i telewizorem.

[Obrazek: 03cce46d0b38b37d.jpg]

W sumie fajne miejsce, jedyny minusik to konieczność paradowania w gaciach po wszystko, co się tam zostawiło, chociaż to tylko 50 metrów od bramy kempingu. Bo samochód też trzeba zostawić pod "szałasem" - h0tel to nie jest, raczej schronisko turystyczne albo h0stel. Więc pozostawianie w aucie otwartych okien w upał byłoby ryzykowne.
Cena 4200 od łóżka - płaci się za liczbę osób, w tym oczywiście wstęp na basen.
Odpowiedz
Eplus zaliczam ci 6 raz Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o Vegardo Szallas to byłem tam ze 3 razy i tak jak kolega pisze szału niema. Pokoje są w stanie dostatecznym, łóżka jak się trafi kiepsko to nawet za bardzo niema na czym spać. Plusem na pewno są tarasy. Jeden na górze odkryty, a drugi na dole pod zadaszeniem . Można posiedzieć na dworze przy padającym deszczu lub wieczorem bo światło jest.
Odpowiedz
(15-05-2018, 10:04)Tomeq napisał(a):
(14-05-2018, 11:11)Pawlo_86 napisał(a): Szkoda, że basen dla dzieci był również zamknięty.

Basen dla dzieci basen otwierają zazwyczaj w czerwcu dopiero.

W sobotę liście z dziecięcych były już wygarnięte, po południu napuścili wody, no ale rury zardzewiały i woda wizualnie miała dużą zawartość żelaza. Pompowali cały czas i w niedzielę koło południa zaczęła się trochę klarować, obsługa wzięła Cify, żeby polerować kamień i naloty na barierkach. Dzieci nie wpuszczali. Oczko
Odpowiedz
Witam po dłuższej przerwie.
Mam pytanko:
Czym można dodatkowo "zająć" jeden dzień pobytu w okolicy Sarospataku wyłączając Tokaj, Zamek w Sarospotaku, oraz Zoo w Nyirygihazie.
Wybieram się w to miejsce już kolejny raz, i może jest coś ciekawego, o czym nie wiedziałem. Zdziwiony
Wspomnę jeszcze, że chodzi mi najbardziej o małe Szkraby od 2-13 lat.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Drake112 Wino
Odpowiedz
Dla dzieci zdecydowanie baseny, ewentualnie lody. Tego nic nie przebije (no może zoo).
Ścieżka Megyer-Hegyi Tengerszem chyba za ambitna (opisywałem ten kamieniołom).
W Satoraljaujhely jest jakiś park adrenaliny, Kalandpark, ale nie byłem tam.
Niedawno był podobny wątek - co robić w północnych Węgrzech, poszukaj.
Odpowiedz
Hej, jest ktoś z naszych? Stoję na kempingu pierwszy na lewo od bramy do basenów, granatowe auto. Zapraszam dziś po 20 na wino.
Odpowiedz
... zbyt daleko od Balatonu  Smutek
Odpowiedz
Orientuję się ktoś czy jest sznasa na pokój w dniach 12-15 lipca ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,278 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,848 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości