Sárospatak
No to "pojechałeś" blackberry  Smutek . Jesteś  chyba Namiestnikiem a nie ambasadorem w Bogacs  Uśmiech .
Odpowiedz
(02-01-2019, 19:11)rustin napisał(a): życie nocne ? Coś się poprawiło ?

Raczej musisz sam nad tym popracować Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Jeśli chodzi o przenosiny do SP, to raczej bez sensu, w wakacje woda już i tak występuje z brzegów, a poza sezonem miasto jest niemal wymarłe, a kąpielisko w głębokiej hibernacji. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
Woda występuje z brzegów tzn ze dużo ludzi?
Czyli trzeba na Bogacs uderzać.
Odpowiedz
Tak, wstawiałem kilka lat temu zdjęcie w tym wątku. Uśmiech

[Obrazek: 88a8fe7ce0925e70.jpg]
Odpowiedz
Wg stronki Vegardo - od dziś czynny jest otwarty basen termalny. Szkoda, że przespali lutowe upały... Oczko
Odpowiedz
Witam po zimowaniu :Uśmiech

Jakiś wypad na weekend majowy ?
Odpowiedz
Może wcześniej? Uśmiech
Odpowiedz
Ja już "przymierzam się" do wypadu w okolicach 4 kwietnia. W moim przypadku to i tak trochę późno po całej martwej jesieni i zimie. Mój organizm rozpaczliwie domaga się rehabilitacji  Oczko.
Pozdrawiam wszystkich przebudzonych z zimowego snu.
Odpowiedz
(17-03-2019, 22:14)oldman58 napisał(a): Ja już "przymierzam się" do wypadu w okolicach 4 kwietnia. W moim przypadku to i tak trochę późno po całej martwej jesieni i zimie. Mój organizm rozpaczliwie domaga się rehabilitacji  Oczko.
Pozdrawiam wszystkich przebudzonych z zimowego snu.

Wiosna, jesień, lato czy zima
Przed wyjazdem na Węgry, 
nic nas nie powstrzyma" Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,281 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,850 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,406 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości