Sárospatak
Super dzięki ważne ze jest i że wogóle działa bo 20 zeta za 1 Gb w play to sporo Szeroki uśmiech Dziś już konsumuje zapasy z Tokaja  Wino Wino Wino
Odpowiedz
Eplus wybierasz się ? Ja myślę .. a może za tydzień.
Odpowiedz
Ja chciałbym i teraz, i za tydzień. Za tydzień mam już większą grupę, na jutro sami. Żeby się wszystko poukładało!
Odpowiedz
To jest szansa na spotkanie Uśmiech raczej za tydzień.
Odpowiedz
Pozdrawiam z SP. Na kempingu 12 załóg, na basenach spokój, sielanka.
Odpowiedz
A jak pogoda ja teraz jestem w okolicach Szilverszarad 
Dzisiaj termy w Eger cisza spokój cudny relaks cena za cala rodzine 2 plus 2 4900 huf za cały dzień 
Bylismy tylko 3 godziny bo nie lubię monotoni haha 
Potem festyn w stadninie koni jest cudownie nocleg na wsi tanio i milo 
Teraz zastanawiam się gdzie jutro jeszcze pojechac albo w doline szalajka a po drodze do domu Sarospatak
Odpowiedz
(07-09-2019, 20:28)ksiegowa10 napisał(a):
(07-09-2019, 19:33)eplus napisał(a): Pozdrawiam z SP. Na kempingu 12 załóg, na basenach spokój, sielanka.
A jak pogoda ja teraz jestem w okolicach Szilverszarad 
...

Szilverszarad ... nie ma takiej miejscowosci ... chyba jednak chodzi o Szilvásvárad  Oczko 

>>> Aktualna prognoza pogody dla Sárospatak
Odpowiedz
Wczorajszy dzień super, przeważnie pochmurno i chłodek, nie trzeba się kremować. Dwa razy spadły rzadkie krople deszczu, ale nawet nie zmoczyło chodnika, po 5 minutach było po wszystkim, obeszło się bez paniki wśród ludności. Popadało w nocy, ale mamy domek i nawet nie zauważyliśmy.

[Obrazek: fb5b98bffb88a02b.jpg]

[Obrazek: 8ac45ef6e9b7f834.jpg]
Odpowiedz
Dziś pogoda obiektywnie dopisała, parę razy słońce nawet próbowało nas przypalić, deszcz zobaczyliśmy dopiero w drodze powrotnej około 19-tej w pobliżu Vranova.
Odpowiedz
Fotki chyba wcześno rano robiłeś Uśmiech albo późno wieczorem Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,395 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,323 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,904 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,425 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości