Sárospatak
(03-08-2021, 22:35)lladyheaven napisał(a): Jak w tym roku sprawa komarów? Uśmiech
Rejestrowaliscie się na stronie ehranica żeby w spokoju jechać nie tranzytem?
W Sarospatak z komarami nie było problemu, podczas naszego pobytu przeleciał nad Vegardo Furdo kilka razy samolot rozpylając środki chemiczne na te owady.
Odpowiedz
Jest tu ktos dzisiaj!
Odpowiedz
(06-08-2021, 15:55)eplus napisał(a): Jest tu ktos dzisiaj!
Ja będę jutro rano Uśmiech
Odpowiedz
A to zaskoczenie - chciałem zaprosić do kontaktu, ale nie wiem, czy wypada - jestem na kawalerskim wyjeździe. Uśmiech Ale mam nadzieję, że Ty w szerszym składzie (albo squadzie). Uśmiech

[Obrazek: 41608a00a896f098.jpg]

Jak ktoś pamięta puste haki w sklepach mięsnych, to wie, że dobrze to nie wygląda. Tę uwagę polecam szczególnie reprezentacjom miast partnerskich. Uśmiech Sam jestem czwarty raz w tym roku, ale dopiero ogarnąłem temat - dotąd zawsze w niedoczasie i z większą grupą.

[Obrazek: 8ff856a94c90d65e.jpg]

Na naleśniczki też czasu wystarczyło:

[Obrazek: 7a3275c43895f2ec.jpg]
Odpowiedz
elpus,
napisz proszę, czy trzeba wypełniać
https://korona.gov.sk/en/ehranica/
jadąc z Krosna przez Barwinek, Trebisov, Sátoraljaújhely. I z powrotem oczywiście.
Sa jakieś problemy?
Odpowiedz
(06-08-2021, 19:41)eplus napisał(a): A to zaskoczenie - chciałem zaprosić do kontaktu, ale nie wiem, czy wypada - jestem na kawalerskim wyjeździe. Uśmiech Ale mam nadzieję, że Ty w szerszym składzie (albo squadzie). Uśmiech

[Obrazek: 41608a00a896f098.jpg]

Jak ktoś pamięta puste haki w sklepach mięsnych, to wie, że dobrze to nie wygląda. Tę uwagę polecam szczególnie reprezentacjom miast partnerskich. Uśmiech Sam jestem czwarty raz w tym roku, ale dopiero ogarnąłem temat - dotąd zawsze w niedoczasie i z większą grupą.

[Obrazek: 8ff856a94c90d65e.jpg]

Na naleśniczki też czasu wystarczyło:

[Obrazek: 7a3275c43895f2ec.jpg]
Ja będę z ekipą Uśmiech z synkiem mężem i rodzicami Uśmiech
Ja się rejestrowałam na str. Ehranica zajęło to 3 minuty. Czytałam na innych forach na Facebooku że czasem policja Słowacka cofa na tranzyt więc lepiej mieć spokojna głowę Uśmiech
Odpowiedz
paweljak -  Trzeba i nie będzie problemów. W razie pytań podaj cel na Słowacji - Humenne albo Medzilaborce muzeum Varchola - nie tranzyt.
Zgłoś się też do Pudelka na forum - on pisze na ten temat pracę doktorską.

lladyheaven - to towarzystwa raczej Wam nie braknie.  Uśmiech
Odpowiedz
Dużo miejsca jest na campingu? Bo widzę że trawa jest nawet zielona Szeroki uśmiech
Nie wiesz czy kantor na granicy jest otwarty? Czy lepiej wymienić w tesco?
Odpowiedz
(06-08-2021, 20:18)eplus napisał(a): paweljak -  Trzeba i nie będzie problemów. W razie pytań podaj cel na Słowacji - Humenne albo Medzilaborce muzeum Varchola - nie tranzyt.
Zgłoś się też do Pudelka na forum - on pisze na ten temat pracę doktorską.

lladyheaven - to towarzystwa raczej Wam nie braknie.  Uśmiech
Odpowiedz
[quote pid='46362' dateline='1628273916']

lladyheaven - to towarzystwa raczej Wam nie braknie.  Uśmiech

I tak zapraszamy na grilla i drineczka Uśmiech 
[/quote]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,959 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości