Węgierska nutka na dziś
Odpowiedz
ach te Baby  Oczko  dziś w duecie Dankó Szilvi i Mohácsi Brigi - "Igaz barát ... Prawdziwy przyjaciel"

Ha nincs barátod semmid sincs ... Jeśli nie masz przyjaciela, nic nie masz 
Egy igazi barát az ma nagy kincs ... Prawdziwy przyjaciel to dziś wielki skarb
Odpowiedz
Polgár Peti - "A legnagyobb nyári sláger ... Największy przybój lata" 

Aszongya a csajom, hogy túl satnya a karom ... Moja laska mówi, że mam zwiotczałe muskuły
És az is még a bajom, hogy szőrős vagyok, mint a majom ... Mój problem też w tym, że jestem owłosiomy jak małpa
A mellszőr az bekecs, így kell, hogy szeress ... Zarost na piersiach jak kożuszek, więc takim mnie kochaj
De a szívem a helyén, és ahol kell, ott kemény... Mam serce na miejscu, a tam gdzie potrzba, tam twardy
Wino Kocsmába megyek, bál lesz este... Idę do karczmy, wieczorem będzie bal...
"Éljen a nyár, semmi nem számít, csak mulatunk, iszunk, eszünk...Niech żyje lato, nic nie jest ważne, tylko pijemy i jemy"  Wyspa
Odpowiedz
nie wędruje do nieba  Oczko  Rony - "Még sohasem ... Jeszcze nigdy"
Odpowiedz
Rony nie wędruje do nieba, to "Tabor wędruje do nieba" ... film o życiu Cyganów, dobrze zrobiny, polecam. Oto piosenka z tego filmu, to na niej bazuje ta poprzednio prezentowana - popularna i chętnie śpiewana przez węgierskich Cyganów.
Alyona Buzylyova - "Nane coha ... Nie mam sukni"  Wino   Csuha w j.węgierskim to skromne okrycie zewnętrzne / habit
Odpowiedz
Zapowiedź nowego przeboju.

Odpowiedz
Ham Ko Ham – "Bármerre jársz ... Gdziekolwiek jesteś"

Gondolsz-e még a mi kis falunkra ... Czy jeszcze myślisz o naszej małej wiosce
A szomszéd fiúra ki annyira várt ... O chłopcu z sąsiedztwa który ciągle czekał
A kert végében egy csókot, ha lopna ... Aby ukraść całusa w zaułku ogrodu
Fűzfáink alatt, hol senki sem lát ... Pod naszymi wierzbami, gdzie nikt nie widzi
Odpowiedz
Ham Ko Ham - "Te vagy nekem ... Ty jesteś dla mnie"
Odpowiedz
UFO - "Napolaj ... Olejek do opalania"  Oczko

Nyár van és semmi baj. Olvadok, mint a vaj ... Jest lato i żadnych kłopotów. Topię się jak masło
Kend be a hátam és szeress bátran ... Posmaruj moje plecy i kochaj odważnie
Hisz a szerelem is napolaj... Przecież miłością jest też olejek do opalania...
Odpowiedz
Péter Szabó Szilvia - "Tiszta szívvel ... Z czystym sercem"

Tiszta szívvel, új tavasszal, szép reménnyel lépj tovább ... Z czystym sercem, z nową wiosną, z piękną nadzieją idź dalej
A vágyak ízét vidd magaddal, száz úton át ... Szetką dróg i zabierz ze sobą smak pragnień
Tiszta szívvel, mint egy angyal, könnyű szárnyad hófehér ... Z czystym sercem jak anioł z lekkimi śnieżnobiałymi skrzydłami
Sorsod felé fúj, fúj a szél ... W kierunku twojego przeznaczenia wieje, wieje wiatr
Serce
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  János Bródy zaaregował na podsumowanie roku przez premiera Waldek 1 106 19-02-2024, 22:07
Ostatni post: Sztasek
  Muzyka węgierska na płytach rwmagyar 6 4,414 12-02-2024, 15:27
Ostatni post: rwmagyar
  Węgierska telewizja w Polsce fvg 22 27,690 27-03-2023, 14:06
Ostatni post: sdyczko
  Koncert Bryan'a Adams'a na placu Bohaterów (Hősök tér) Waldek 0 1,483 26-08-2019, 22:52
Ostatni post: Waldek
  Węgierska Wiosna Filmowa w Kinie Pod Baranami annamkalfas 1 2,001 13-05-2019, 14:18
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości