Forum Węgierskie

Pełna wersja: Camping w Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(15-06-2014, 23:17)miki_110 napisał(a): [ -> ]...Czy na Campingu Thermal jest jakaś przechowalnia rowerów? przeleciało mi przez głowę żeby zabrać rowery ale przecież w namiocie ich trzymał nie będę, poza tym pasowałoby żeby ich nikt nie "pożyczył"...
...na wszelki wypadek należy mieć trochę dłuższy łańcuch i kłódkę rowerową Oczko
Przeczytałam cały watek i mam dwa pytania. Jedno odnośnie cen, wiem, wiem wałkowane 10 razy, ale co to jest Bonifikata FICC 10%. Czy to jest znizka od całości?
Np 4 osoby (2 + 2 ) z namiotem:
namiot 4,50
dorosły 2 x 8,8 =17,6
dziecko 2 x 7,7 =15,4
To daje: 37,50
i od tego odejmujemy 10%?
bo dochodzi jeszcze opłata klimatyczna dla dorosłych 1,6 /osobe
+ np korzystanie z lodówki. Czy pod pojęciem korzystanie z lodówki mam rozumieć, że jest wspólna lodówka z której mogę skorzystać, czy że mogę swoja turystyczna lodówke podpiąć do zasilania?

Druga sprawa, na które baseny wstęp jest wliczony w cenę campingu?
Bo doczytałam, że są otwarte , zamknięte, płaża , aquapark (to wiem, że dodatkowo płatne).

Bardzo prosze o odpowiedz.

Dziękuję i pozdrawiam

Edit: jeszcze jedno pytanie Uśmiech
Czy wyjazd na caping thermal się opłaca, bo jak szukałam to wychodzi podobnie jak w domkach np: http://www.noclegi-online.pl/noclegi/haj...zlo/o22354 + oczywiście koszty wejścia na basen.
Bonifikata 10% dotyczy tylko osób . W cenie kempingu masz wliczony wstęp na baseny otwarte - http://82.141.171.195:8000/view/index.shtml oraz baseny w atrium - http://82.141.171.195:8001/view/index.shtml . Do Aquapalace i Aquaprku musisz płacić osobno. Z kempingu możesz wchodzić na baseny dowolną ilość razy. Przy pobycie na kwaterze to jest niemożliwe. Z kempingu na piechotę masz ok.500 m w przypadku kwatery na pewno dalej.
Dziekuję za odpowiedź.

Czyli wstęp do kąpieliska otwartego, leczniczego, a co z plażą? A czy to zamknięte obok otwartego też jest w cenie czy to już aquapalace?
A jak sie ma sprawa z lodówką?
eh, plaża i cały kompleks basenów otwartych i leczniczych jest w cenie termal kemping łącznię z prądem. Cena za lodówkę wspólną jest ich cztery w sali tv to 1euro dziennie.

soma

P.S. Właśnie wróciłem dzisiaj i jest tam dużo miejsc wolnych jak to w tygodniu.
Dzięki Uśmiech
witajcie.

Dla tych co się wybierają na thermal campig napisze krótko bo właśnie stamtąd wróciłam z mężem i 3 letnią córką (od 7 do 17 lipca). Za 10 dób zapłaciliśmy 81 025 forintów. Dostaliśmy parcelę około 50-60 m2 z prądem i wodą. Postawiliśmy jeden namiot na 5 osób, auto, mały plażowy namiot dla dziecka oraz namiot ogrodowy 3x3 m. Wymienialiśmy trochę PLN na Forinty w PL po kursie 100 forintów = 1,40 zł.
Dziecko nasze chyba nie było liczone.
W cenie są wszystkie baseny z wodą termalną, wodą ciepłą normalną, płytkie dla dzieci oraz głębsze i pływacki. A także część w budynku do rehabilitacji i za nim - tutaj ludzie starsi bardzo tę część oblegają. Ogólnie basenów jest bardzo dużo. Aquapark nie warto tam wchodzić jeśli nie ma się dzieci lub jeśli nie jest się pasjonat zjazdów w rurach. Aquapalace jest dobry na pochmurny lub deszczowy dzień a jeśli pogoda dopisze to i tak warto raz się do niego wybrać. Aquapalce kosztuje coś 7 000 forint dla 2 osób dorosłych po zniżce za fakt bycia klientem thermal camping.
Ogólnie oceniam thermal camping bardzo wysoko, na pewno jeszcze tam zawitam z rodziną. ... Co do zakupów to polecam tesco oraz stragany ze świeżymi owocami i warzywami.
Czytałam coś o rowerach, ktoś pytał, wystarczy wziąć zabezpieczenie i przymocować rower na parceli do drzewa np. Poza tym są patrole policji na campingu.
pozdrawiam.
Czyli płaci się za parcelę, niezależnie od tego ile tam rozbijesz namiotów? mam na myśli dodatkowy mały dla dzieci, albo taki do przebierania.
wydaje mi się ze płaci się za osoby a w ilu namiotach będzie np twoja rodzina mieszkać to nie ma znaczenia

s
Witeczka,
Czy ktoś może napisać jakie są ceny na Thermal Campingu w forintach? Na stronie mają cennik tylko w €.
Drugie pytanko jaki jest aktualny kurs euro/forint w kantorach?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22