3 kwietnia 2022 Węgrzy pójdą do urn wyborczych
#21
Są wyniki. Putin Orban dwa bratanki. Żegnaj Egerze witaj Velky Mederze.
Odpowiedz
#22
No chyba nikt nie liczył na to że Orban przegra.
Jedyna droga do obalenia to powtórka takich działań jak w Polsce w latach 80- tych.

A do tego trzeba charyzmatycznego przywódcy, niestety dziś Węgry jak na razie takiego nie mają,
opozycja podobna jak w Polsce słaba i bez jasnych wizji.

No poza tym kontrola w 100 % wszystkiego przez Orbanowski reżim
Wędzarnia Robotek
ZERO CHEMII
Marek Kukla
668 48 45 08
Odpowiedz
#23
(03-04-2022, 19:48)stan napisał(a): Są wyniki.


Nie ma zadnych wynikow, pisze to ok 21 w niedziele 3 kwietnia
Wstepne beda po polnocy a ostateczne po kilku dniach jak dotra glosy z ambasad poza krajem
W telewizji podali tylko prognozy a nie wyniki

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#24
(03-04-2022, 21:13)ex-komar napisał(a): Nie ma zadnych wynikow, pisze to ok 21 w niedziele 3 kwietnia (...)

Próbowałem oglądać "wieczór wyborczy" w telewizji reżimowej M1. Niestety poddałem się.
Nie da się tego oglądać.
Bezstronność dziennikarzy jest bezgraniczna.
Nie ma w słowniku prowadzących określenia opozycja jest tylko lewa strona = lewica.
Podczas wszystkich programów, relacji z wieców wyborczych był chyba zakaz używania słowa opozycja.
Dzisiaj w TVN24 był świetny reportaż "Taktyka Orbána. Bez wolność mediów w telewizji".
Naprawdę warto obejrzeć.
Odpowiedz
#25
(03-04-2022, 23:39)Waldek napisał(a):
(03-04-2022, 21:13)ex-komar napisał(a): Nie ma zadnych wynikow, pisze to ok 21 w niedziele 3 kwietnia (...)

Próbowałem oglądać "wieczór wyborczy" w telewizji reżimowej M1. Niestety poddałem się.
Nie da się tego oglądać.
Bezstronność dziennikarzy jest bezgraniczna.
Nie ma w słowniku prowadzących określenia opozycja jest tylko lewa strona = lewica.
Podczas wszystkich programów, relacji z wieców wyborczych był chyba zakaz używania słowa opozycja.
Dzisiaj w TVN24 był świetny reportaż "Taktyka Orbána. Bez wolność mediów w telewizji".
Naprawdę warto obejrzeć.
Właśnie odwołałem urlop na Węgrzech. Moje pieniądze nie będą zasilać jawnie kolaborującej z rosjanami Węgierskiej gospodarki. Niech sobie czekają w lecie na przyjazd rosyjskich onucy, niech witają ich z otwartymi rękoma. Wstyd i hańba. Zły
Odpowiedz
#26
Dzień dobry, Ja tez szczerze mówiąc nie wiem co robić ……
Odpowiedz
#27
(03-04-2022, 23:39)Waldek napisał(a): Nie ma w słowniku prowadzących określenia opozycja jest tylko lewa strona = lewica.


Na wiekszosc Wegrow przypominanie o rzadach socjalistow dziala jak plachta na byka
Dlatego 'lewica' - prosta i skuteczna socjotechnika


(04-04-2022, 8:39)time.zaba napisał(a): szczerze mówiąc nie wiem co robić ……

Jezeli nie wiesz jak sie zachowac - zachowaj sie przyzwoicie




Z radia
Po przeliczeniu ponad 96proc wygrywa Orbán - 53proc, opozycja - 35proc, faszysci Mi Hazánk - 6proc

Orbán ma 2/3 parlamentu


tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#28
Szkoda po cichu liczyłem, że wygra :-(
Odpowiedz
#29
Wygląda na to, że opozycja, po zjednoczeniu, dostała jeszcze mniej głosów niż jak była rozdrobniona...
Odpowiedz
#30
Cytat: Żegnaj Egerze witaj Velky Mederze.
z tym Wielkim Mederem to też nie tak kolorowo - Słowacy właśnie zgodzili się (jako pierwsi) płacić Putinowi w rublach. A to oznacza, że sankcje będą dla niego mniej dotkliwe.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 205 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 476 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek
  Wegrzy się zbroją Waldek 1 403 24-11-2022, 6:37
Ostatni post: polijerry
  Wybory 2022 a "karta Węgra" ember 10 1,456 12-04-2022, 15:15
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy stawiają na turanizm (?) ember 0 1,841 09-09-2018, 21:41
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości