Camping Kisvarda
#1
Witam
Ma ktoś jakieś informacje na temat Campingu w Kisvardzie? Camping współpracuje z basenami? Ceny są z wejściówkami na baseny? Ma ktoś jakiś link na stronę Campingu? Nigdzie nie mogę znalesc
Odpowiedz
#2
(26-07-2020, 12:08)pati92 napisał(a): Witam
Ma ktoś jakieś informacje na temat Campingu w Kisvardzie? Camping współpracuje z basenami? Ceny są z wejściówkami na baseny? Ma ktoś jakiś link na stronę Campingu? Nigdzie nie mogę znalesc
Z tego co już pisali na forum wpoprzednich sezonach camping ten przy basen zlikwidowali i na jego miejscu jest aquapark
Odpowiedz
#3
Potwierdzam.Obiekt się rozbudował ,ale nie o aqua park (chyba że chodzi Ci o ten nowy kompleks zjeżdżalni na otwartym powietrzu) i żadnego campingu tam już nie ma.
Odpowiedz
#4
Tak właśnie,miałem na myśli te zjeżdżalnie na świeżym powietrzu  Uśmiech
Odpowiedz
#5
Zgadza się byłem rok temu nie ma tego kempingu.
Odpowiedz
#6
Wybieram się na krótki wypad na Węgry i wybór padł na Kisvarda. Kuszą odnowione baseny i miasteczko. Coś polecicie do zobaczenia na miejscu? Czy można spokojnie znaleźć nocleg "w ciemno", jak np. w Sarospatak? Obawiam się wcześniejszej rezerwacji, z uwagi na możliwość zamknięcia granic dla nas...?
Odpowiedz
#7
W ciemno przed 15 sierpnia ? Nie ryzykowałbym ,po tym weekendzie 15-16- może prędzej. Na dziś nawet na bookingu nic nie znajdziesz.Węgrzy tłumnie odwiedzają swoje rejony ,szczególnie w tym okresie. Kolega pojechał spontanicznie w piątek. Dobrą miejscówkę znalazł w Bekescsaba-ale w grę wchodził tylko hotel. Jadąc we dwójkę -na pewno wtedy łatwiej,bo w hotelach faktycznie jest ciut więcej miejsc.
Odpowiedz
#8
Wyjazd w terminie czwartek-piątek.
Odpowiedz
#9
No to w grę wchodzi głównie hotel Varda obok kompleksu basenowego. Do tanich to on nie należy  Zmieszany .
Odpowiedz
#10
(09-08-2020, 14:48)Cz@rek napisał(a): W ciemno przed 15 sierpnia ? Nie ryzykowałbym ,po tym weekendzie 15-16- może prędzej. Na dziś nawet na bookingu nic nie znajdziesz.Węgrzy tłumnie odwiedzają swoje rejony ,szczególnie w tym okresie. Kolega pojechał spontanicznie w piątek. Dobrą miejscówkę znalazł w Bekescsaba-ale w grę wchodził tylko hotel. Jadąc we dwójkę -na pewno wtedy łatwiej,bo w hotelach faktycznie jest ciut więcej miejsc.

A to 15 sierpnia jest jakąś magiczną datą? Święto mają 20-go, raczej wtedy będzie pełne obłożenie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kisvárda anlit 79 49,194 29-08-2023, 8:53
Ostatni post: Pompa@
  Lipot Thermal & Camping kowcio 5 4,927 11-07-2020, 18:15
Ostatni post: jacek75lodz
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,789 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,115 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,111 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości