Camping Kisvarda
#11
^^^Ha,ha słusznie zapatrzyłem się w nasz weekend Oczko Ale właśnie naszych będzie tam wtedy pewnie najwięcej .
Ja wyruszam jutro ale trochę dalej.
Odpowiedz
#12
(10-08-2020, 14:23)Cz@rek napisał(a): ^^^Ha,ha słusznie zapatrzyłem się  w nasz weekend Oczko Ale właśnie naszych będzie tam wtedy pewnie najwięcej .
Ja wyruszam jutro ale trochę dalej.
Hey
A gdzie jedziesz do Atlantiki?
Odpowiedz
#13
A pro pos Atlantiki- czy ktoś tam ostatnio był ? Przynajmniej w ubiegłym roku.
Odpowiedz
#14
Ja w Gyula siedzę Oczko
Odpowiedz
#15
Witam, czy ma ktoś informację, czy powstał jakiś camping obok basenów?
Odpowiedz
#16
(22-06-2023, 7:38)rsobka napisał(a): Witam, czy ma ktoś informację, czy powstał jakiś camping obok basenów?
Na stronie [color=var(--gray)]AQUACINEMA podają że jest camping i podany jest cennik. [/color]
Odpowiedz
#17
(22-06-2023, 8:32)Pompa@ napisał(a):
(22-06-2023, 7:38)rsobka napisał(a): Witam, czy ma ktoś informację, czy powstał jakiś camping obok basenów?
Na stronie [color=var(--gray)]AQUACINEMA podają że jest camping i podany jest cennik. [/color]
Mam problem z lokalizacją tego kampingu ,
czytam że wejście  jest to ul. Andy Wajna
a na stronce "grupy biwakowej: podana jest lokalizacja Matyas Kiraly
a przecież dawniej wejście było od strony ulicy Varosmayor, czyżby zostało zmienione ?
... no cóż , trzeba będzie osobiście sprawdzić
Odpowiedz
#18
Byłem , widziałem i wróciłem z mieszanymi uczuciami.
Jest kemping który przylega bezpośrednio do basenów, tyle że z tyłu.
Recepcja jest w wejściu głównym na kąpielisko. Trzeba zapytać w kasie gdzie jest pokoik pełniący rolę recepcji.
Panienka kuma podstawowy angielski.
Po wypełnieniu formularzy i okazaniu dokumentów tożsamości (które o zgrozo,  są fotografowane !!!)
można opłacić pobyt gotówką lub kartą.
Koszt dla 2 osób z samochodem i namiotem to ok 12 tys forint / doba
Teraz najciekawsze zadanie : jak dojechać do kempingu , który jest z tyłu.
Trzeba wrócić się na pierwsze rondo , skręcić w stronę Zahony ( przejście z Ukrainą )
za 2 km na następnym rondzie skręcić w prawo (centrum Kisvardy)
po przejechaniu kolejnego kilometra znowu skręcamy w prawo na parkingi przed stadionem sportowym
Tutaj trafiamy na taki znak
[Obrazek: yd4g6gJ.jpg]
.
Jak byk zakaz ruchu zabrania wjazdu na trotuar pieszo-rowerowy
(co prawda jest dopisek , że kogoś nie dotyczy, ale niech to ktoś przetłumaczy)
Trzeba zamknąć oczy i jechać dalej patrząc uważnie , po kilkuset metrach za zakrętem na jakimś płocie pojawi się strzałka -> camping
Gdy już dojedziecie do ogrodzenia za którym być może zobaczycie kampera lub namiot to znaczy że dotarłeś do celu.
Obserwowałem jak kamper pojechał dalej bo nie umiał odnaleźć w ogrodzeniu przymkniętej bramy.
Trzeba zachować czujność. Otworzyć bramę i wjechać na pole kampingowe.
Nie ma tu żadnej budki , ani nikt nie sprawdza kto wjeżdża i kiedy.
Powiem szczerze, jeszcze tak idiotycznego rozwiązania nie widziałem.
Brak sensownego oznakowania dojazdu  i informacji na stronce internetowej, sugeruje że mamy cię w dupie
cdn
Odpowiedz
#19
widok ogólny na kamping
jak widać jest popołudniowy piątek bez tłumów
Po lewej stronie widoczny budynek sanitariatów, które prezentują dobry poziom ( nie licząc urwanej klamki zamykającej kibelek od środka)
Dostępna ciepła woda , w szybkim tempie zarówno w umywalkach , prysznicach i kuchni ,
gdzie można zmywać naczynia , a nawet coś ugotować na elektrycznej kuchence. Lodówki nie zauważyłem ( ale nie szukałem)
.
[Obrazek: rxBNGvv.jpg]
Odpowiedz
#20
Wychodzi na to, że następnym razem możesz jechać prosto na kemping, bez odwiedzania tego recepcyjnego okienka. Uśmiech
Kiveve celforgalom znaczy "z wyjątkiem ruchu lokalnego". Pierwsze pojęcie, jakie sobie przyswoiłem po węgiersku w 1991. Na starej trójce za Tornyosnemeti co kawałek był zakaz ruchu: traktor-rower-furmanka z tą właśnie tabliczką.
Dokładnie taką samą tabliczkę zlekceważyłem w czasie kowida na przejściu Pacin, tej szarfy św. jerzego wtedy na znaku nie było oczywiście.

https://forum.wegierskie.com/Nyirbator?p...6#pid46896

[Obrazek: d7d6b7f5dfacc258.png]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kisvárda anlit 79 49,336 29-08-2023, 8:53
Ostatni post: Pompa@
  Lipot Thermal & Camping kowcio 5 4,975 11-07-2020, 18:15
Ostatni post: jacek75lodz
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 167,134 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,225 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,134 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości