Gdzie na baseny termalne ?
Witam
5 razy byłem w Bogacs i bardzo mi się podoba ze względu na winnice,małe wesołe miasteczko dla dziecka i baseny a to wszystko pod ręką. Mezokovesd  nie przypadł mi tak do gustu. Nie lubię bardzo zatłoczonych miejsc. Zastanawiam się czy w te wakacje ponownie jechać do Bogacs czy może polecicie inny kompleks Basenów w podobnej odległości ok 550km  z Lubelszczyzny.
Odpowiedz
Nikt nic nie zaproponuje czyli nic lepszego nie znajdę niż Bogacs?
Odpowiedz
(13-04-2019, 7:42)rustin napisał(a): Nikt nic nie zaproponuje czyli nic lepszego nie znajdę niż Bogacs?

Sárospatak, Kisvárda
Odpowiedz
Sarospatak będzie w wakacje zatłoczony. Napiszę, że niewspółmiernie zatłoczony względem tego, co oferuje.
M. in. dlatego, że brak alternatywnych lokalizacji w pobliżu.
Kisvarda to teraz wysoka półka.
Winnic i piwnic brak w obu miejscach (w każdym razie bez porównania z Tokajem czy Egerem).
Odpowiedz
Nikt nic nie proponuje, bo to oczywiste, że Bogács jest najlepszy;-)
Odpowiedz
Ja bym zaproponował Berekfurdo zwłaszcza dla tych co lubią noclegi na kempingu
Odpowiedz
Kemping odpada.
Myślałem o Sarospatak bo bliżej ale zniechęca mnie duże tłumy a wybieram się jak zawsze w lipcu i brak życia nocnego, coś takiego wyczytałam.
Myślałem jeszcze o tiszaujvaros, jak się ma to do Bogacs?
Kisvarda drogo?
Odpowiedz
Tiszaujvaros ma bardzo fajne baseny ale miasto nuda. Eger, Hajduszoboszlo - najbardziej uniwersalne miejsca. W pobliżu tych miejsc znajdują się inne baseny.
Odpowiedz
Dokładnie, jeśli mieszkasz na kwaterze, to co dzień możesz iść na inne kąpielisko. Jeśli na kempingu przy basenach, to raczej nie masz wyboru, chyba, że chcesz płacić podwójnie (w cenie kempingu masz basen lokalny, a jedziesz na inny basen i tam też płacisz).
Odpowiedz
Hajduszoboszlo za bardzo tłumy są.
To już chyba lepiej do Bogacs bo Eger też nie daleko i Demjen.
Także 6 raz odwiedzę Bogacs Uśmiech Bo chyba nic lepszego nie znajdę
Odpowiedz