Sárospatak
Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech
Odpowiedz
(21-06-2022, 19:59)jolciaa171 napisał(a): Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech
Jak dzieci są na pierwszym miejscu to są lepsze miejsca.  Sarospatak jest wyjazdem budżetowym, bez dachu i krytych basenów oraz cienia. Przy takich temperaturach latem pamiętam tam 37 stopni to hardkor. Oczko
Odpowiedz
(21-06-2022, 19:59)jolciaa171 napisał(a): Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech

Dla 3 latka brodzik chyba wystarczy i cień po między drzewami.
Odpowiedz
(21-06-2022, 20:12)adamus581 napisał(a):
(21-06-2022, 19:59)jolciaa171 napisał(a): Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech
Jak dzieci są na pierwszym miejscu to są lepsze miejsca.  Sarospatak jest wyjazdem budżetowym, bez dachu i krytych basenów oraz cienia. Przy takich temperaturach latem pamiętam tam 37 stopni to hardkor. 
Zgadzam się t tym w stu procentach A jeśli będzie padać to w ogóle nie bardzo jest co robić z dzieckiem. 
Odpowiedz
(22-06-2022, 10:44)Tomeq napisał(a):
(21-06-2022, 19:59)jolciaa171 napisał(a): Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech

Dla 3 latka brodzik chyba wystarczy i cień po między drzewami.

Dla 3 latka to cień przede wszystkim powinien być na brodziku, bo stamtąd go będzie ciężko wyciągnąć.
A z opisów w tym wątku przypuszczam że tak nie jest.
Odpowiedz
(22-06-2022, 14:16)Slavekk napisał(a):
(22-06-2022, 10:44)Tomeq napisał(a):
(21-06-2022, 19:59)jolciaa171 napisał(a): Mamy w planach Sarospatak w sierpniu, rezerwacja wstepna zrobiona. Szczerze nigdy tam nie byłam, zawsze Eger albo Hajduszoboszlo. Pytanie czy 3 latek który ma mega duzo energii bedzie miał co tam robić? Uśmiech

Dla 3 latka brodzik chyba wystarczy i cień po między drzewami.

Dla 3 latka to cień przede wszystkim powinien być na brodziku, bo stamtąd go będzie ciężko wyciągnąć.
A z opisów w tym wątku przypuszczam że tak nie jest.
Jest żagiel w brodziku.
Odpowiedz
Myślę że mój 3 latek w brodziku długo nie zabawi Szeroki uśmiech ale za kilka dni zrobimy "test" w termach na podhalu Oczko więc ewentualnie zmienimy Sarospatak na Eger lub Hajduszoboszlo.
Odpowiedz
Witam
Jest ktoś aktualnie na kempingu ? Jak sytuacja z miejscem ? Dużo ludzi ?
Odpowiedz
(23-06-2022, 7:35)jolciaa171 napisał(a): Myślę że mój 3 latek w brodziku długo nie zabawi Szeroki uśmiech ale za kilka dni zrobimy "test" w termach na podhalu Oczko więc ewentualnie zmienimy Sarospatak na Eger lub Hajduszoboszlo.
My w zeszłym roku podczas pobytu w Hajduszoboszlo byliśmy jeden dzień na krytych basenach w Debreczynie (nazywają się Aquaticum).
Dla mnie te baseny są rewelacyjne, szczególnie jadąc z małymi dziećmi. Mnóstwo zjeżdżalni, różnych basenów i oczywiście ciepła woda. Spokojnie można tam spędzić cały dzień

W kompleksie jest też część odkryta, na którą trzeba zakupić osobny bilet.
Odpowiedz
^^^Świetna opcja ,szczególnie kiedy pogoda niepewna.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,404 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości