Wstęp na termy z opaskami
#11
(04-05-2018, 21:12)ember napisał(a):
(01-05-2018, 13:55)wojti76 napisał(a): W sąsiednim Mezőkövesd też był system opaskowy ale nie byłem tam kilka lat więc mogło się zmienić.

W Żorach "od zawsze" były opaski, ale czy można wyjść i wrócić zależało od personelu na wejściu, bo paski (do ubiegłego roku) nie były skanowane.
W innych termach, jak się tak zastanawiam, zazwyczaj nie można, choc nie wszędzie to sprawdzałem.
pzdr.

Opaski nie były skanowane ale codziennie dawali w innym kolorze i nigdy nie miałem problemu z wyjściem i powtórnym wejściem
Odpowiedz
#12
Dzięki,czyli jest sporo term z możliwością wielokrotnego wejścia.Będzie kilka dni wolnych w początkach czerwca ,sprobojemy znaleźć jakiś nocleg w Gyor lub Komarom i w drogę Uśmiech

pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(22-05-2018, 7:30)martyn667 napisał(a): Dzięki,czyli jest sporo term z możliwością wielokrotnego wejścia....

Z tym byłbym ostrożny. W Zalakaros, nie pozwolono mi na to, mimo tego że wraz z rodziną, nawet nie opuściłem "strefy" bramki przy kasie, lecz było to już po skanowaniu opaski (zapomniałem kąpielówek w aucie Szeroki uśmiech .
Odpowiedz
#14
Trzeba było w ramach protestu kąpać się nago. Uśmiech
Odpowiedz
#15
Niewiele brakowało  Szeroki uśmiech . Na szczęście córa miała krótkie leginsy, i w takim stroju z lat dwudziestych, paradowałem z wnuczką po basenie Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#16
Kiedyś w magazynie Kwartet jakiś Węgier opowiadał, że byli całą rodziną w tym kąpielisku z solnymi tarasami, gdy jeszcze było mało popularne. Nie mieli strojów, bo zajrzeli przypadkiem, i cieć wysłał ich do najdalszej sadzawki, żeby nie straszyli ludzi. Oczko
Odpowiedz
#17
(22-05-2018, 15:10)tkoko napisał(a):
(22-05-2018, 7:30)martyn667 napisał(a): Dzięki,czyli jest sporo term z możliwością wielokrotnego wejścia....

Z tym byłbym ostrożny. W Zalakaros, nie pozwolono mi na to, mimo tego że wraz z rodziną, nawet nie opuściłem "strefy" bramki przy kasie, lecz było to już po skanowaniu opaski (zapomniałem kąpielówek w aucie Szeroki uśmiech .

Poza regulaminem to akurat często zależny od ludzkiego podejścia do problemu przez obsługę. Miałem przypadek w Egerze, że koniecznym stał się powrót do samochodu i pomimo tego, że nie można wychodzić (i wracać) jak i tego, że nie znam języka bratanków (a może dzięki temu?) jakoś się dogadaliśmy, pozwolono wyjść i wrócić przez boczne drzwiczki.
Odpowiedz
#18
Tak, w Egerze to się zdarza, ale w sytuacjach nadzwyczajnych jak opłacenie parkingu czy brak klapek, nie łudź się jednak, że jeżeli wyjdziesz z całą rodziną to ktokolwiek pozwoli wam wrócić nawet po chwili.
Odpowiedz
#19
Ja uwielbiam sam Eger, nie tylko za świetne termy ale również za wiele innych rzeczy. Sama atmosfera i klimat tego miasta są magiczne. Często jeździmy do Egeru, żeby troszkę odpocząć, pozwiedzać, pochodzić uliczkami miasta, a wieczorami siadamy w Dolinie Pięknej Pani i popijamy winko w towarzystwie nastrojowej muzyki. Tak mogłabym spędzać codziennie czas Oczko
Odpowiedz
#20
(07-05-2018, 14:45)slołmen napisał(a): ZSORY w Mezo potwierdzam. Bez problemu  w każdą stronę oraz każda ilość wejść i wyjść ;-))  do tego już otwarte jadłodajnie "letnie". Pycha!!

Można wyjść np. całą rodziną z kąpieliska na kwaterę i wrócić np. 2-3 godziny ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,506 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,233 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Termy zimą Tony-snk 9 4,972 18-02-2023, 23:54
Ostatni post: Waldek
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 257,776 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,379 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości