Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sárospatak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakoś tak mglisto Oczko
(10-07-2021, 14:09)Pudelek napisał(a): [ -> ]Jakoś tak mglisto Oczko
Pewnie już nasi grilują  Ciasto Wino Oczko
Brudne szkiełko w tablecie. Pogoda na razie bdb, słonecznie lub chmurki, ciepło, spokojnie. Dobrej nocy!
To się nie pomyliłem. Ja jutro ruszam do Hajduszoboszlo. Były jakieś kontrole na granicy ?
Ja jutro ruszam do Hajduszoboszlo. Były jakieś kontrole na granicy ?
^^^na ten moment to kontrole tylko na Słowacji. Węgrzy odpuścili wszystko Uśmiech
Tak wygląda kontrola w Barwinku: na poboczu stoi samochód terenowy, a obok znak ZOLL, spod którego można teoretycznie odjechać po zezwoleniu kierującego ruchem. Pod znakiem jakaś tabliczka zasłonięta folią. Zatrzymałem się na 4 sekundy, nikt nie podszedł, ruszyłem. W S-ujhely też był posterunek, ale oczywiście po drugiej stronie drogi.

[Obrazek: 49e148190d00ea7b.png]

A tak wyglądała kontrola na powrocie, w S-ujhely zaraz za daszkami:
- Dokąd jedziecie?
- Polska.
- A to tranzyt, musicie jechać na Milhost.
- To nie, jedziemy do Zemplińskiej Sirawy.
- A rejestrację macie?
- Oczywiście, ze mamy, i oczkowanie też mamy, trzeba było od razu pytać.
- Pokażcie...
Policjantka przeczytała rejestrację wjazdu, zeskanowała QR na "paszporcie", potem to samo z papierami żony, i po paru żarcikach pojechaliśmy swoją zwykłą trasą na Cerhov-Secovce-Sacurov-Kucin-Havaj...

[Obrazek: ccbdca3699aecc79.png]
(11-07-2021, 10:24)Tomeq napisał(a): [ -> ]Ja jutro ruszam do Hajduszoboszlo. Były jakieś kontrole na granicy ?
Co tam słychać w Hajduszoboszlo?
Wrzuć krótka relacje ale nie tu tylko w wątku Hajduszoboszlo  Oczko Wino Flaga węgierska
W Sarospatak przyjemne pustki...
(14-07-2021, 10:34)Tomeq napisał(a): [ -> ]W Sarospatak przyjemne pustki...
Jesteś to zapytam, jak wyposażenie kuchni na kempingu? Jest czajnik, lodówka?
Na terenie kąpieliska można płacić kartą czy tylko gotówką?
Z tego co wiem za noclegi można płacić kartą.
Wybieram się tam po raz pierwszy 21.07.