Hajduszoboszlo - koszmarna wyprawa - ostatni raz
#25
walery - nie traktuj tego jak wymądrzanie się ale zarezerwowałeś obiekt który ma zaledwie 2 opinie i to grubo negatywne
a to jest taka trochę rosyjska ruletka.
Ja ze 2 razy też się naciąłem rezerwując przez booking - w sensie że po przybyciu na miejsce nikt niby nie wiedział że coś było rezerwowane i proponowano nam gorszy standard

Stąd od dłuższego czasu stosuje zasadę że tylko obiekty które mają dużą ilość pozytywnych opinii
Jeśli nie są to znane hotele sieciowe a właśnie jakieś hoteliki czy apartamenty to rezerwuje tylko kiedy można płacić dopiero na miejscu - drukuje w jezyku ang i ichniejszym, potwierdzenie gdzie jest wszystko napisane - jak ma wyglądać pokój, co zawierać itp i staram się być o takiej godzinie, że gdyby coś poszło nie tak ,to dziękuje za uwagę, idę gdzieś gdzie jest wifi i szukam czegoś innego - na szczęście jak dotąd nie musiałem tego stosować w praktyce bo miejscówki z dobrymi recenzjami, okazywały się takimi być

ps co do ukazywania się opinii na booking to coś tam jest nie tak - napisałem 2, jedna w ogóle przepadła, druga jest w zakładce 'wystawione' ale tylko u mnie w panelu, natomiast jak dotąd a była pisana ze 3 tyg temu się nie ukazała a była ogólnie pozytywna choć wytykała też pewną negatywną rzecz, której w opisie nie było a w rzeczywistości była, więc opinii z trzeciego noclegu nawet mi się pisać nie chciało.
Wcześniej wszystkie się ukazywały.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Hajduszoboszlo - koszmarna wyprawa - ostatni raz - przez LK1 - 01-08-2014, 14:23

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgry po raz pierwszy - krótki wyjazd, krótka relacja cinsan 6 7,216 22-06-2017, 21:26
Ostatni post: eplus
  Nagy Magyarország-tour czyli moja wyprawa po Wielkich Węgrzech ;) Lilly Lill 18 27,347 17-08-2016, 21:39
Ostatni post: Marek1953
  Piłkarska (i nie tylko) wyprawa do Austrii i na Węgry mwm 0 3,506 13-08-2015, 0:45
Ostatni post: mwm
  Cel Balaton, meta Hajduszoboszlo Myszoo 14 18,935 18-07-2014, 22:30
Ostatni post: Myszoo
  Pierwszy raz na obcej ziemi parnakowa 3 4,180 12-08-2013, 22:13
Ostatni post: lewy427



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości