Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20-06-2014, 17:41)Kamjon napisał(a): [ -> ]Terminów Węgrzy dotrzymują zawsze. Metro jest tego najlepszym przykładem Oczko
Witam to co napisałeś co miałeś na myśli ze Węgrzy dotrzymują terminów ja zadałem pytanie odnośnie pani Haliny czy może cos słyszałeś
Najnowszy filmik z testów.... jednej z nowych zjeżdżalni w aquaparku



Jedno słowo przychodzi odrazu na myśl......będzie GRUBOOOOOOO Szeroki uśmiech
[Obrazek: 244f3fea6f7afb33m.jpg]
[Obrazek: 9b849420357a82b7m.jpg]
[Obrazek: 7f60d6fd00c975b8m.jpg]
(20-06-2014, 22:26)Nowacek007 napisał(a): [ -> ]Najnowszy filmik z testów.... jednej z nowych zjeżdżalni w aquaparku
(...)
Jedno słowo przychodzi odrazu na myśl......będzie GRUBOOOOOOO Szeroki uśmiech

Noooo, robi wrażenie. Nawet nie samo zjeżdżanie, co start. Ta zapadnia powoduje, że na żadnej innej "csuszdzie" przyspieszenie nie jest tak duże, bo są opory tarcia, a tutaj po prostu spadasz Szeroki uśmiech
Właśnie dali ogłoszenie na facebooku ;p. No to wychodzi na to że to czekanie na ten upragniony urlop będzie się lekko dłużył. Uśmiech Dzięki za odpowiedź.
Jak tam remoncie w Hajduszo kończy się powoli? był ktoś , macie jakieś info?
Witam.
Możecie może polecić jakiś sprawdzony nocleg?
Szukam jakiejś kwatery w przystępnej cenie dla rodziny z dzieckiem
Ja zawsze od x lat jeżdżę na camping pomiędzy basenami, a lotniskiem. Wszystko pięknie, ładnie, tylko w tamtym roku przez nawałnicę w sierpniu o mało co nie odleciałem razem z namiotem. Uśmiech
Witam wszystkich!
jestem tu nowaUśmiech wybieram sie z chłopakiem na baseny w lipcu i chcemy zarezerwować sobie domek kempingowy. mam pytanie odnośnie tych domków, a mianowicie:
1. w jakim one są stanie, jakie warunki sanitarne, czy da się tam przespać wiecej niż 1 nocUśmiech?
2. czy opłaca się go wynajmować czy lepiej poszukać kwatery prywatnej?
3. jesli kwatera prywatna bedzie lepsza to czy ma ktoś namiar na tani pokoik dla 2ch osob niedaleko basenów?
pozdrawiamUśmiech
(25-06-2014, 11:36)krzychu2407 napisał(a): [ -> ]Ja zawsze od x lat jeżdżę na camping pomiędzy basenami, a lotniskiem.
(...)

Przepraszam za OT, bo trochę nie w temacie, ale to był przedmiot mojego sporu z synem, podczas pobytu w Haj-lo i może ktoś zaspokoi naszą ciekawość. Dotyczyło właśnie lotniska.
Widzieliśmy latające szybowce, i potem spadające na małych spadochronach "coś". Czy to mogą być jakieś napędy wynoszące w górę te szybowce i potem spadające?
Sorry za takie głupie pytanie, ale leżąc na basenach to był jeden z tematów naszych dyskusji.