Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Hajduszoboszlo jest tak najpierw wchodzisz na kąpielisko gdzie znajduje sie kilkanaście basenów ale zjeżdżalni nie ma i jeśli Ci to nie wystarcza to dokupujesz wejściówkę do Aquaparku i tam już możesz poszaleć na zjeżdżalniach Uśmiech a to jest aktualny cennik http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny
14 lipca wybieram się na Węgry do miejscowości Hajduszoboszlo i chce zapytać czy w aquaparku (nowo otwarte duże zjeżdżalnie itp.) są duże kolejki do atrakcji ?? I czy podstawowy bilet wstępu na baseny na podawanej przez was stronie (http://www.hungarospa.hu/pl/) znajduje się pod nazwą cennik plażowy? Z góry dziękuję za odpowiedź Uśmiech
w aquaparku extra są kolejki i będą w sezonie zawsze, nie licz na to ze jak się weekend skończy to w poniedziałek się przeludni - wcale, raz czekasz w jednej z kolejek po ponton a raz w kolejce do konkretnej zjeżdżalni - chyba ze na te zjeżdżalnie bez pontonu to prawie zero kolejek ale trzeba się przepychać na górę lol

w tej cześć standard też jest parę ładnych 4 piętrowych zjeżdżalni także jest co robić i na nie to nie ma zwykle wiekszych kolejek

cennik wydaje sie ok , dla kazdego wchodzacego nie z campingu Szeroki uśmiech
Dzięki za odpowiedź Uśmiech Można się było tego w sumie spodziewać Język Mimo wszystko mam nadzieję że będę zadowolony Szeroki uśmiech A tak przy okazji, czy ktoś może podpowiedzieć i podać jakieś sprawdzone atrakcje w okolicy Hajduszoboszlo Oczko? Jakiś tor gokartowy/quadowy, coś dla rozrywki ? Niedaleko znajduje się Debreczyn, może w nim coś ciekawego? Wiem że takich rzeczy mogę poszukać w internecie, ale zależałoby mi na tym żeby mieć już coś sprawdzonego przez innych aby potem się nie zawieść Uśmiech
myślę ze odpowiedzi znajdziesz czytając ten cały topik lub dwa podobne,

a tym czasem warto przypomnieć najlepszy link do hajdu na część basenów hyhyh

http://82.141.171.195:8000/view/viewer_i...ml?id=2838

P.S. Wiem ze się powtarzam z innego topiku ale odradzam aquapark w debreczynie można się udusić w tej szklarni co tak ładnie na fotach wygląda
Debreczyn, Hajdúszoboszló... latem za ciasno, zbyt gwarno, no i te "ku..." co jakiś czas Zdziwiony
... dlatego wybieram coś dalej, w miejscach mniej odwiedzanych przez "Naszych" ! .
Witam po raz pierwszy na forum.
Pomysł z Węgrami urodził się nam tydzień temu (po reklamie sąsiadów). Planujemy jechać w terminie 8-14.08.2015 r.- 2 os. dorosłe + 2 dzieci (2+7 lat). Właśnie zrobiłem wstępną rezerwację z noclegguru.
Pewnie przez najbliższy czas będę częstym gościem forumUśmiech
Mam pytanie: ile w końcu zapłacę za cały dzień na basenie wraz z aquaparkiem dla naszej czwórki? Trochę się pogubiłem czy aquapark to dopłata czy opłata podstawowa.

pozdrawiam
Tomek
Do Aquaparku jest dopłata opłata podstawowa jest na kapielisko np. opłata dla osoby dorosłej 2200ft plus 5500 ft aquapark extra razem 7700 ft
(25-07-2015, 21:32)wojti76 napisał(a): [ -> ]Do Aquaparku jest dopłata opłata podstawowa jest na kapielisko np. opłata dla osoby dorosłej 2200ft plus 5500 ft aquapark extra razem 7700 ft

Przepraszam źle udziałem informacji cena 5500ft to już cały koszt wejścia na kąpielisko plażowe lecznicze i aquapark dla osoby dorosłej.Wiec dla waszej rodziny bilety wyniosły by 12020ft na małe zjeżdżalnie albo 14820 Ft na duże zjeżdżalnie lecz musicie wiedzieć że z dużych zjeżdżalni będziecie mogli korzystać tylko wy a dzieci nie wpuszczą ponieważ duże zjeżdżalnie są dostępne od 12 roku życia lub od 10 za pisemną zgodą rodziców
(27-07-2015, 10:41)wojti76 napisał(a): [ -> ]
(25-07-2015, 21:32)wojti76 napisał(a): [ -> ]Do Aquaparku jest dopłata opłata podstawowa jest na kapielisko np. opłata dla osoby dorosłej 2200ft plus 5500 ft aquapark extra razem 7700 ft

Przepraszam źle udziałem informacji cena 5500ft to już cały koszt wejścia na kąpielisko plażowe lecznicze i aquapark dla osoby dorosłej

OK. Dzięki