Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jestem tu nowa. W 19 sierpnia wybieramy się rodziną (2+3) do Hajduszoboszlo. Pierwszy raz. Zaczynam szukać noclegu blisko plaży ponieważ jestem po operacji i chodzę o kulach a nie chcemy wykorzystywać na miejscu auta i płacić za parkingi. Mam pytanie, czy ktoś posiada namiary na prywatną kwaterę??? A tak z ciekawości... w drugiej połowie sierpnia to jest tam jeszcze ciepło? Z góry dziękuję za pomoc
Bywa i nawe bardzo ciepło zresztą tak samo jak i w Polsce a co do terminu waszego wyjazdu to najbardziej oblegany termin w roku 20 sierpnia Dzień św Stefana narodowe święto Węgierskie oraz w tym czasie przeważnie odbywa się Debreczynski festiwal kwiatów.[/i]
Dziekuje za pomocSzeroki uśmiech
Witajcie, W najbliższym czasie wybieramy sie z dziecmi do Hajduszoboszlo Oczko Powiedzcie proszę jak wygląda sprawa ze wstępem na baseny ? Czy tam są różne rodzaje basenów, czy w jednym miejscu, czy obowiązują jedne bilety czy na każde osobno? Będę wdzięczna za pomoc Oczko
Pozdrawiam
Z tego, co pamiętam, masz bilet na wejście na kompleks basenów, tych "zwykłych" oraz dodatkowo możesz wykupić wstęp na strefę zjeżdżalni. Na ich stronie powinny być wszystkie informacje o cenach.
Ps. Mój setny jubileuszowy postUśmiech
(17-07-2017, 14:38)Wojtas81 napisał(a): [ -> ]Z tego, co pamiętam, masz bilet na wejście na kompleks basenów, tych "zwykłych" oraz dodatkowo możesz wykupić wstęp na strefę zjeżdżalni. Na ich stronie powinny być wszystkie informacje o cenach.
Ps. Mój setny jubileuszowy postUśmiech


Dziękuję Oczko
P.S. Gratuluję setki Oczko
(17-07-2017, 14:17)ramota napisał(a): [ -> ]Witajcie, W najbliższym czasie wybieramy sie z dziecmi do Hajduszoboszlo Oczko Powiedzcie proszę jak wygląda sprawa ze wstępem na baseny ? Czy tam są różne rodzaje basenów, czy w jednym miejscu, czy obowiązują jedne bilety czy na każde osobno? Będę wdzięczna za pomoc Oczko
Pozdrawiam

Uzupełniając jeszcze informacje Wojtas81, to tak jak pisze:
- płaci się za wejście kompleks basenów (chyba , że mieszkasz na kempingu Thermal, to wejście masz w cenie noclegu)
- z kompleksu basenów możesz wejść do aquaparku. Tutaj są dwa rodzaje biletów: jeden wejściowy na małe zjeżdżalnie i brodziki (w sumie sensowny tylko dla mniejszych dzieci tak do 8-9 lat i rodziców opiekujących się nimi). A drugi bilet na wszystko (duże zjeżdżalnie +strefa extreme). Zaletą jest mniejsze zagęszczenie ludzi niż w strefie basenów podstawowych oraz leżaki w cenie. Minusem jest to, że jak się chce korzystać tylko z aquaparku, to i tak trzeba zapłacić za wstęp na kompleks basenów + bilet do aquaparku.

Wczoraj w nocy właśnie wróciłem z Hajdúszoboszló, więc w razie potrzeby służę aktualną wiedząUśmiech

Obecnie ludzi było jeszcze na aquaparku znośnie: w szczycie czekało się max. 7-8 min do zjeżdzalni, poza szczytem (rano do 11 i po 17 to w miarę na bieżąco. Ludzie mówili, że w zeszłym roku, to i po godzinie się stało. Natomiast na kompeksie basenów, to każde miejsce zajęte w pobliżu basenów.
Witam
w sobotę wyjeżdżamy rodzina do Hajduszoboszlo, proszę o pomoc gdzie iść, co zobaczyć w okolicy, gdzie zjeść coś dobrego?
z góry dziękuje za pomoc Szeroki uśmiech
(21-07-2017, 9:22)AgnieszkaR napisał(a): [ -> ]Witam
w sobotę wyjeżdżamy rodzina do Hajduszoboszlo, proszę o pomoc gdzie iść, co zobaczyć w okolicy, gdzie zjeść coś dobrego?
z góry dziękuje za pomoc Szeroki uśmiech

Wszystko sama znajdziesz na miejscu. HB to mała mieścina. Na wylocie z miasta jest Tesco więc warto jakieś zakupy zrobić. Jest pewnie taniej niż na mieście. Polecam golonkę wędzoną Uśmiech Kilka razy szukałem tej golonki w innych marketach ale nie było a tam jest zawsze Uśmiech
Witam. W niedzielę rano jadę do HB, wyjazd ze Śląska.
Jeśli jest ktoś chętny do wspólnej podróży to zapraszam.
Wyjazd 23.07. rano