Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słodkie - edes, wytrawne - szaraz, fel- znaczy pół- (np. feledes). feher białe, voros - czerwone, pezsgo - musujące. W tych słowach powinny być ogonki i kropki nad o, ja jestem w tym zakresie dyskleklektykiem.
Warto kupić wino z drugiej półki od dołu. Oczko
Jest ktoś w stanie coś więcej napisać o tegorocznym remoncie? co jest/będzie zamknięte itp?
Najświeższe wiadomości z Hajduszoboszlo....
Jesteśmy od soboty 07.06 do soboty 14.06.
Po drugim dniu i obserwacji remontów sprawa wygląda tak :
"Strand" czyli otwarte baseny - czynne praktycznie wszystko nie ma tylko basenu od strony aquaparku ( tego z niebieska rurą) Aktualnie trwa tam budowa nowych basenów. Po za tym wszystko po staremu.
Co do aquaparku to sprawa ma się tak :
Wszystkie stare duże rury działają normalnie, nie ma tylko strefy dziecięcej trwa tam cały czas rozbudowa.
No i najlepsze na koniec nowe rury już stoją - wrażenie na żywo MEGAAA, jest jeszcze wyżej niż starsze rury i poprostu jak otworzą to koniecznie trzeba będzie jechać spróbować.

Ceny biletów wzrosły - normalny bilet na cały dzień kosztuje 1800ft a ulgowy 1500ft.
Ale np tam gdzie się wynajmuje kwaterę właściciele mają "swoje" bilety 30% taniej Oczko

P.S
Postaram się zrobić zdjęcia remontów, co i jak wygląda.
Jak rozmawiałem z właścicielką to twierdziła że aquapark będzie otwarty od lipca....
do: Nowacek007

Dzięki śliczne! To sie nazywa konkretna informacja Uśmiech Jakbyś miał możliwość pokazać nam jak to teraz tam wygląda to byłby komplet ;D
[Obrazek: e35bc82aa75de0a2m.jpg]

wieczorem wrzucę więcej Szeroki uśmiech
Kliknij "kliknij obrazek", aby powiększyć obrazek. Sam obrazek się nie powiększa. Oczko
Witam!
Poczytuję to forum już jakiś czas, ale dopiero teraz się zarejestrowałam. ciesze się że tekowe powstało, bardzo ułatwia ono zorganizowanie sobie urlopu i dostarcza solidnej informacji. w Hajdoszoboszlo byłam juz 4 razy , ostatnio w tamtym roku w sierpniu. Teraz 1 lipca wybieram się znowu z rodziną. Dlatego mam pytanie czy ten remont zakończą do lipca? Ma ktoś z was jakieś wiadomości? Nie chciałabym się rozczarować i odpoczywać przy rytmie młotów i wiertarek udarowych jak to miało miejsce w 2009r gdy budowali Aqua Palac. z góry dziękuję za info.
Tego nikt nie wie czy skończą czy nie. Jednak ten remont nie jest tak uciążliwy (moim zdaniem) bo tylko jest odczuwalny na ostatnim basenie dziecięcym, a poza tym wogóle nie widać remontu.
[Obrazek: 1ec37f89d6489fa2m.jpg]
[Obrazek: fa9ba53b98c664f7m.jpg]
[Obrazek: d65599fca2d9da04m.jpg]
[Obrazek: 81ba16d535621bcam.jpg]
kurczę, szkoda, że takie małe te obrazki dałeś. niewiele widać Smutek
Klikaj w napis a nie zdięcie to wtedy wyswietli Ci sie wieksze Uśmiech