Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Hajduszoboszlo nie ma biletów rodzinnych. A cały cennik znajdziesz na stronie hungarospa.hu/pl
Witam! Czy ktos orientuje sie czy na stacji w hajduszoboszlo kupie normlanie bilety na pociag do budapestu czy moge to zrobic np w pociagu ?
(01-07-2015, 13:18)bobelmc napisał(a): [ -> ]Witam! Czy ktos orientuje sie czy na stacji w hajduszoboszlo kupie normlanie bilety na pociag do budapestu czy moge to zrobic np w pociagu ?

Według uzyskanej przed chwilą informacji w Mávdirekt (telefon numer:00361 444 44 99) można zakupić na dworcu w Hajdúszoboszló bilet tradycyjny na pociąg w godzinach pomiędzy 4:00 a 23:30.
Należność za bilety można uregulować gotówką i kartami płatniczymi.
Jest też tzw. kiosk do wydrukowania i odbioru biletu zakupionego w internecie.
(08-06-2015, 23:12)wojti76 napisał(a): [ -> ]Od stycznia tego roku niestety już jest płatna nie tyle sama obwodnica co część autostrady z którą jest połączona obwodnica więc nie mając winietki trzeba uważać aby się tam nie wpakować a jadąc od Nyíregyházy łatwo przegapić zjazd na dawną drogę która prowadzi przez Debreczyn

dzieki mam nadzieje ze tego nie przegapie Szeroki uśmiech
Witam wybieram sie pod koniec lipca do hajduszoboszlo 2 osoby dorosłe i dzieci 2 i 4 lata macie sprawdzone noclegi ?
Ma ktoś namiar na dentystę z którym można dogadać się po polsku albo przynajmniej po angielsku?
(08-07-2015, 9:23)Trivet napisał(a): [ -> ]Ma ktoś namiar na dentystę z którym można dogadać się po polsku albo przynajmniej po angielsku?

Znalezione w necie:

Dr. Egri Krisztina telefon: 06-30-379 6234,
email: kriszti.egri@gmail.com - mówi również po angielsku
Dr. Gabányi Zsolt - mówi również po niemiecku

Adres gabinetu:
4200 Hajdúszoboszló, Tóth Árpád u. 1

Ustalenie terminu wizyty tel.: 06-30-998 1649
Cześć.Uśmiech

Wybieram się do Hajdu.na przełomie lipiec-sierpień.
Nas dwójka + przyjaciele 2+2.
Ogromna prośba do Wojti76 o kilka namiarów na kwatery,bo kilka postów wcześnie wyczytałem ,że takowe posiadasz.Szeroki uśmiech
Zawsze jechałem w ciemno ,bo we dwójkę ,ale teraz jedziemy z małymi dziećmi i nie chcę długo łazić po mieście.Oczko

Z góry dzięki.
Golden włącz sobie odbieranie prywatnych wiadomości to Ci wyśle namiar Uśmiech
(08-07-2015, 21:22)wojti76 napisał(a): [ -> ]Golden włącz sobie odbieranie prywatnych wiadomości to Ci wyśle namiar Uśmiech

Zdziwiony Super...tylko jak ???
Może prościej na maila a Ja to póżniej ogarnę,albo ktoś podpowie.Oczko
goldenvw@wp.pl.
Dzięki ,że tak szybko odpowiedziałeś.Szeroki uśmiech