Forum Węgierskie

Pełna wersja: Hajdúszoboszló
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a czy są wejścia rodzinne??
(27-07-2015, 12:10)maj0nez napisał(a): [ -> ]a czy są wejścia rodzinne??
W Hajduszoboszlo nie ma biletów rodzinnych
Zgodnie z cennikiem
Cytat:AQUAPARK STANDARD Całodniowy bilet wstępu (na mini-zjeżdżalnie lub dla osoby towarzyszącej)
A czy wiecie może co oznacza "dla osoby towarzyszącej"? Czy np idąc z dzieckiem 3 latka jestem osobą towarzyszącą? Uśmiech
Tak jesteś wtedy osobą towarzyszącą i na ten bilecik nie wpuszczą Cie na duże zjeżdżalnie
Chciałem dopytać osoby które bywają tam w sezonie, czy jadąc w ciemno ( 2 osoby) jestem w stanie znaleźć fajną kwaterę/apartament w miarę blisko basenów (tak żeby dojść spacerem max 20 min). Planuję jechać w środę ( 29 lipca) na jakieś 10 dni. Max ile chciałbym wydać za apartament z łazienką i aneksem to 45 Euro. Ewentualnie może ktoś wie o czymś wolnym i fajnym? Pozdrawiam
(27-07-2015, 20:36)shiler napisał(a): [ -> ]Chciałem dopytać osoby które bywają tam w sezonie, czy jadąc w ciemno ( 2 osoby) jestem w stanie znaleźć fajną kwaterę/apartament w miarę blisko basenów (tak żeby dojść spacerem max 20 min). Planuję jechać w środę ( 29 lipca) na jakieś 10 dni. Max ile chciałbym wydać za apartament z łazienką i aneksem to 45 Euro. Ewentualnie może ktoś wie o czymś wolnym i fajnym? Pozdrawiam

Myślę ze napewno coś znajdziesz w tym terminie dla dwóch osób gorzej jechać wiekszą ekipą wtedy jest problem w sezonie znalezć nocleg w jendym budynku, jeśli byłeś juz kiedyś w Hajduszoboszlo to wiesz ze baza noclegowa jest tam bardzo duża praktycznie nie ma budynku w ktróym by nie było jakiegoś pokoju do wynajęcia Uśmiech
Wojti76 podpowiedź proszę jakiś namiar na kwaterę z łazienką w miarę blisko basenów dla 2 dorosłych i 1 dziecko, wybieramy się od 5 sierpnia.
Witam. Jak to jest z tymi wejściówkami bo dalej do końca nie rozumiem. Oddzielny bilet jest na zjeżdżalnie. To jasne. Ale na część plażową, leczniczą i aqua palace wystarcza bilet podstawowy? Ile taki kosztuje?
(28-07-2015, 12:56)janprze napisał(a): [ -> ]Wojti76 podpowiedź proszę jakiś namiar na kwaterę z łazienką w miarę blisko basenów dla 2 dorosłych i 1 dziecko, wybieramy się od 5 sierpnia.

Jeśli chodzi o noclegi to już nie pomogę bo wszystko zajęte do końca sierpnia u moich znajomych Pozostaje jechać w ciemno zawsze coś się znajdzie dla jednej rodziny Ja nie raz tak robiłem
(28-07-2015, 13:04)sellallegro napisał(a): [ -> ]Witam. Jak to jest z tymi wejściówkami bo dalej do końca nie rozumiem. Oddzielny bilet jest na zjeżdżalnie. To jasne. Ale na część plażową, leczniczą i aqua palace wystarcza bilet podstawowy? Ile taki kosztuje?

Bilet podstawowy czyli 2200 dla osoby dorosłej wystarczy na kąpielisko plażowe i lecznicze a do Aquaparku jest dopłata i jeśli chcesz odwiedzić Aquapalace musisz kupić osobno bilet albo kupić bilet Gold za 7500 ft na wszystkie obiekty w Hungarospa ale może ci dnia braknąc aby z tego wszystkiego skorzystać. Do Aquapalace można iść na cały dzień jak pogoda nie pozwala na plażowanie się na odkrytym kąpielisku ale wtedy każdy tak robi i jest w sezonie tam bardzo tłoczno