Forum Węgierskie

Pełna wersja: Eger
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Kasy na kąpielisku w Egerze są współcześnie wyposażone (komputery, monitory, czytniki kodu kreskowego, itp.) więc chyba płatności kartą też. Ale nie sprawdzałem tego, gdyż funkcjonuje tam taki pewien relikt - otrzymując kluczyk do szafki należy wpłacić banknocik 1000 Ft tytułem "wróć tutaj kluczyku". Tak więc gotówka i tak potrzebna w szatni i w bufecie.
Na 100% można płacić kartą, płaciłem, nie ma problemu.
Jeżeli chcesz dodatkowo kabinę, to w kasie dodatkowo opłacisz 1.100 za nią, a potem po wejściu trzeba jeszcze przygotować 1.000 HUF gotówką jako kaucję za kluczyk (bardzo nie lubią innych kwot niż dokładnie 1.000). Kaucję opłacasz nie w kasie, ale po wejściu u Pani wydającej kluczyki do "kabin". Przy wyjściu oddajesz Pani kluczyk i zwracają Ci kaucję, czyli 1.000,-.
Miłego opalania, ech ja już po ....

Przy okazji bufetów - też się poprawiło, większość przyjmuje płatności kartą
Witam, wybieramy się w przyszły wtorek do Egeru. Jedzie nas 5 osób dorosłych i 4 dzieci. Czy może mi ktoś polecić jakiś nocleg? W grę wchodzi 3 doby.
W przypadku liczniejszej grupy osób w sezonie wskazane byłoby wcześniejsze zarezerwowanie pokoi noclegowych. W małych pensjonatach może być problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości i konfiguracji pokoi. Lepiej powinno być w większych hotelach. Proponuję skorzystać z popularnych wyszukiwarek typu booking.com, trivago, itp. Lub poszukiwać przez słowa: eger vendeghaz, eger szallas, szallasinfo.hu i mailowo zarezerwować sobie miejsce.
mam pytanie odnośnie basenów w Egerze-(dotychczas byłam jedynie w Sostofurdo), czy bilet wstępu obejmuje tylko baseny zewnętrzne czy również wewnętrzne?
przeglałam ichniejszą www ale za wiele informacji tam nie ma, o atrakcjach wewnątrz itp.

jeśli macie do polecenia jakieś fajne knajpy z dobrym jedzeniem-z chęcią poczytam

dziękuję za uwagę Oczko
Na temat knajp było już dużo na forum, nawet w tym wątku kilka stron wcześniej. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od restauracji...
Podstawowy bilet wstępu obejmuje baseny zewnętrzne oraz, od chyba tamtego roku, nowy basen w budynku. Poza tym jest pomieszczenie pod dachem z "bąbelkami" oraz "dziką rzeką", z bezpośrednim połączeniem z odkrytym basenem z charakterystyczną muszlą.
(20-07-2016, 15:02)moniqa napisał(a): [ -> ]Witam,
czy na kąpielisku w Egerze można płacić kartą za wejście? Nie udało mi się znaleźć takiej informacji na ich stronie Smutek

W zeszłym roku na pewno się dało, więc teraz pewnie też Uśmiech
Witam wszystkich. Słuchajcie wybieramy się w drugim tygodniu sierpnia na urlop i pomyslelismy o Egerze. Bardzo proszę o podpowiedź jak wygląda kwestia noclegów. Dwa lata temu bylismy w Hajduszoboszlo i pojechalismy w ciemno. W ciągu kilkunastu minut znaleźlismy nocleg dla trzech rodzin. Napiszcie czy w Egerze jest podobnie. Proszę jeszcze o podpowiedź jak kształtują się ceny w tym roku na basenach.
W Eger na ulicy Hadnagy na przeciwko parku znajduje się restauracja która na szyldzie ma czarna głowę konia. czy ktoś wie jak nazywa się ta restauracja ?
(01-08-2016, 16:15)mama napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich. Słuchajcie wybieramy się w drugim tygodniu sierpnia na urlop i pomyslelismy o Egerze. Bardzo proszę o podpowiedź jak wygląda kwestia noclegów. Dwa lata temu bylismy w Hajduszoboszlo i pojechalismy w ciemno. W ciągu kilkunastu minut znaleźlismy nocleg dla trzech rodzin. Napiszcie czy w Egerze jest podobnie. Proszę jeszcze o podpowiedź jak kształtują się ceny w tym roku na basenach.

Pisałem kiedyś o tym. Tu początek:

http://forum.wegierskie.com/Pierwszy-raz...2#pid26512

i kilka postów niżej do przeczytania.

Ceny tutaj: http://egertermal.hu/pl/araink-4/termalfurdo
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46